Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud egy jó villamossági...

Valaki tud egy jó villamossági szakembert?

Figyelt kérdés

Leírom hogy milyen hibája van az autómnak:

2007-es Ford Focus. Már voltam vele 3 autóvillamossági szerelőnél, egyikük sem tudta beazonosítani a hiba eredetét, így kijavítani sem tudták azt. A hiba az az, hogy néha, random időközönként éjjel bekapcsol benne a rádió, illetve a beltér világítás, valamint volt olyan is hogy a fényszórók is égtek mikor reggel lementem. A fényszóróra először azt hittem hogy csak én hagytam égve, de aztán kiderült hogy nem. A beltérvilágítás csak akkor alszik el ha az egyik ajtót kinyitom, majd becsukom. A rádió pedig csak akkor hallgat el, ha ráadom a gyújtást, majd leveszem. A rádiónak amúgy is így kellene működnie, a gyújtásra van kötve.

Elvittem több szerelőhöz is, egyikük sem tudott vele mit csinálni. Az egyikük a rádióval kapcsolatban mondott valami olyasmit, hogy valami tekercs kapcsolja asszem, amit kimért, és akkor is folyik rajta áram mikor nem ad vezérlő jelet neki a gyújtás. Ezért kicserélte azt a tekercses dolgot, viszont utána ugyanúgy produkálta ezt a hibát. Itt ő is feladata.

Szóval ezzel a hibákkal kellene nekem egy autóvillamosságis szakember, lehetőleg Somogy megyében.



2021. jan. 11. 15:07
 1/6 anonim válasza:
Sajnos csak Pesten tudok 😕
2021. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ford szervizben biztos tudnak neki valamit csinálni.
2021. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt lehagytam az előbb a kérdés kiírásánál, hogy először a maszek autószerelő ismerősömhöz vittem. Ő nem tudott mit csinálni, utána irányított el egy Ford szervizbe Kapásvárra, akik szintén nem tudtak vele mit csinálni, viszont odahívtak egy autóvillamosságis embert, és ő volt az 1. ilyen a 3-ból.

2021. jan. 11. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, de az biztos, hogy a problémádat nem fogják tudni megoldani gyorsszervizekben, akkor sem, ha azt éppen Ford szerviznek hívják, hiába van ott autóvillamosságis. Én is az vagyok, én is gyorsszervizben dolgozom, én is el kellene, hogy küldjelek ezzel a gonddal. Sajnos nem ismerem azt a környéket, szóval nem tudok neked mit ajánlani, de kell keresni egy normális autóvillamosságist. Nem egy autószerelő műhelyt, ahol dolgozik autóvillamosságis ember is, hanem kimondottan autóvillamosságis műhelyt (vagy normális maszekot).
2021. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lengyeltóti autóvillamossági szerelő.

Pomozi műhely.

2021. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Nem egyszerű normális villamossági szerelőt találni. Elmondom neki jó a kocsi csak ha külterületen megyek lámpát kell kapcsolni. Ekkor 20 perc vezetés után leállítom már nem indult többet. Laikusként gondoltam keveset tölt a generátor. Erre vetetett velem egy ùj aksit. Még az előző is garanciás volt. És ez ilyen sztár szerelőnek számìt. Végül más megállapìtotta hogy keveset tölt a generátor
2021. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!