Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyterűs kérdés! Tartsam meg...

Egyterűs kérdés! Tartsam meg donornak vagy adjak neki esélyt?

Figyelt kérdés

Aki sokszor van itt az ismer, Alhambra/Galaxy/Sharan -os kérdező vagyok.


Ott tartunk, hogy 3 hete nem volt baj, de csak azért mert 1 hétig nem használtam, így tehát megint benne vagyunk a 2 hetes időbe, hogy valami elromoljon, jelentem ismét, most az 1 éve már megjavított bal ablak ment tönkre, leesett a francba aztán hóba, nyákba kellett visszaraknom egy pihenőbe telefon fénye mellett , nem akartam megfázni, huzatot kapni.

Viszont eszi továbbra is a vizet, de ilyen 1-2 decit és egyre retkesebb a kiegyenlítő tartály.


Ez nyakam rá hengerfejes, aki olvassa a kérdéseim az tudja, hogy már kb. 1.5- 1.7 milliót ráköltöttem 2 év alatt. Karosszéria a csomagtartó kivételével 1 éve lett megcsinálva 400 ezer forintért.

Úgy vagyok vele, hogy kipróbálnék egy benzinest, de ebből a csepp alakúból, ( nem a tolóajtós ) (mondjuk egy 1.4 tsi dsg-t nem vetnék meg, de tolóajtós és az nem tetszik) .


1.8turbo vagy 2.0 benzin esetleg 2.8 v6? Donorom van, ez a szerencsétlen 1.9tdi (afn), vagy szerintetek ha ennyit ráköltöttem ne vándoroljak el tőle?


Lebeszélnétek a benzinesekről?


Soha nem gondoltam, hogy egyterűs arc leszek ilyen fiatalon, de tetszik szingliként a családapás feeling, meg az is, hogy ha működik akkor tudok vele trélerezni pl. unokatesóm Niváját földes úttól az otthonáig. :)


2021. jan. 13. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit ráköltöttél akkor ne dobd ki.
2021. jan. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még mindig nem sikerült eljutni odáig, hogy törvényesen nem lehet belőle donor?


Egyébként, ahogy többször írtam, szabadulj meg tőle, ez egy romhalmaz. Nem az a baja, hogy dízel, hanem hogy már réges rég tönkrevágták ezt a kocsit.

2021. jan. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig ha tudnád hog mennyivel jobb egy toló ajtó mint a másik féle.
2021. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De lehet, úgy szokták, hogy vagy ukrán vagy moldáv személyivel lakcímmel rendelkező manus megveszi papíron aztán ennyi, a facebookon található bontósok is ezt csinálják, legalábbis ezt mondta az egyik :((


Nem hiszitek el, autót tankolok, erre mellém áll egy srác kiugrik, mondja, hogy " naa jó a kocsi?" Mondom ez ? Ez a xar? Imádom, de egy xar!. Elöző tulaj volt :), mesélte , hogy miket csinált vele, hogy a klíma nála sem volt jó, a ablakemelő nála is széthullott, de nagyjából ez volt vele, Olaszországba jártak vele trélerel. Nézett csak, hogy egyből 10 dolgot felsoroltam mi volt a baja csak az elmúlt negyed évben.


Azt mondta, hogy nagyon szerették és néha látnak akkor megkönnyezik, pont akartam mondani, hogy vegyék vissza 600 ezerért , mire elzavartak a kútról mert feltartottam másokat.

2021. jan. 13. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Mint írtam törvényesen. Kamu adásvételivel kijelenteni, majd a hátsó kertben elrohasztani, a maradékot meg kiszórni egy földút melllett nem az.
2021. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!