Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót vegyek?

Brendonacsaszar kérdése:

Milyen első autót vegyek?

Figyelt kérdés
A keret 12 ezer euró környéke,külföldön dolgozom és csak itthon használnám egy darabig mivel nem mernék bevállalni vele egy hosszabb utat.A főbb szempontok elsősorban a biztonság,fogyasztás,viszonylag tágas,kényelmes legyen,nagy csomagtérrel és megbízható motorral.Kb ezer kilométer menne bele fél év alatt,de amint szereznék annyi rutint amivel már elmernék indulni egy 1500km es útra már jóval többet mennék kb 12-13 ezer km/évet.Természetesen a 12 ezer eurót nem úgy írom hogy annyiért akarok venni pontosan,hanem hogy maximum ennyit szeretnék rászánni.Tehát 4-5 ezer eurós ajánlások is jöhetnek.

2021. jan. 14. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi penzert itthon majdhogynem uj autot is kapsz, ami elso autonak nem feltetlenul idealis, foleg hogy kb. semmire nem hasznalnad. Fel evente 1000 km miatt en tuti nem vennek autot magamnak, mert a fenntartasi koltsegei ugyanazok mintha mennek is vele (kiveve a benzint, nyilvan). Ha ennyire ritkan kell, inkabb berelj, vagy Budapesten belul hasznalj kozossegit: Mol Limo, Greengo, DriveNow.
2021. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, szívó benzinest vegyél. Kia Ceed, Hyundai i30, ilyenek. Esetleg Suzuki Swift, SX4. Ezekkel nem nyúlhatsz mellé.
2021. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi km-re biciklit kell venni.


Ha meg később évi 10-13.000 km-t mész, még mindig mindegy milyen autóban ülsz annyira kevés. Én kis kompakt autóval megyek évente 40.000-et legalább. Semmi bajom tőle.

2021. jan. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift
2021. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Suzuki Swift 1.3 (1999) az első autóm, fél éve használom és teljesen megvagyok elégedve, szerintem ez a legjobb autó arra hogy valaki megtanuljon vezetni tisztességesen. (se szervó, se abs) Nem megy rá minden pénzed arra hogy fent tartsd, lehet nyúzni gyakorolni vele. Én 170e ft ért vettem, teljesen jó állapotút, annyi baja van hogy rozsdás az alja, viszont mivel nem hosszú távra vettem hanem 1-2 évre így már azzal nem is foglalkozom. Nagyon sokan lenézik ezt az autót viszont el kell mondjam hogy sokkal nagyobb élvezet vezetni ezt mint sok más újabb és erősebb autót. Nyilván egy kicsi gyenge és papír autóról beszélünk, de jegyezzük meg hogy ELSŐ autónak az egyik legjobb választás. Nyugodtan írj ha bizonytalan vagy és segítek amit tudok. :) Sok sikert!
2021. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt sok ember szerint nincs élet a suzuki swiften túl. XD
2021. jan. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem 1997 es a suzuki swiftem 1.3 as az is sima 67 lóerős :D Annyira jó vezetni, sose cserélném le, nincs szervó nincs légzsák se abs se klíma se elektromos ablak de még centrál zár sem. Ergo nincs minek elromlania, analóg minden meg bowdenes, zéró elektronika. Csak rohad az alja ki kéne lemezeltetni de az 100 alatt nem fog összjönni szerintem :S kéne egy jó karosszériás
2021. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!