Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnek megvalni az...

Hogyan tudnek megvalni az automtol?

Figyelt kérdés
Szoval eleg szar allapotban van, 200ezerert hirdetem, de csak olyan emberek erdeklodnek akiknek nem szivesen adnam el mivel tuti nem irnak at a nevukre. Kereskedesbe meg gondolom nem vesznek br ilyen autokat, kivul belul szar allapot, igaz uzemkepes de van par hibaja. Bontoba se fognak erte fizetni gondolom. Van valami tipp, hogyan tudnek megvalni tole? Nyilvan nem ingyen, azert ennyit er meg ha valaki szetbontana akkor is.

2021. jan. 14. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a bontót hogy mennyit ad érte, mindig szoktak valamennyit. De ha annyira rettenetes állapotban van már az is előny ha lekerül a nevedről és nem kell tárolnod.
2021. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket csak c-k vesznek vagy hülyék. Add le a bontóba vagy add el az egyik hívogatónak és majd igazolod hogy eladtad az autót az adás-vételivel.
2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem íratja át, a vevő felelőssége, ne foglalkozz vele!
2021. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Eladod, adásvételin feltünteted, hogy rossz műszaki állapotban van, dátum, óra, perc. Másnap lejelented a nevedről. A többi nem rád tartozik.
2021. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Oh az ilyen kis naivak mint a 4-es 🤣

"onnantól nem a te dolgod"


Aha, három nap múlva kopogtat Gazsi az ajtón hatodmagával, hogy "na figyeljé ide tesókám, meggondoltuk magunkat, mink mostan visszaadnánk ezt a verdát, fizesd vissza a pénzünket"


Egyből az ő dolga lesz 😄

2021. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Nem kell nekik ajtót nyitni. Hatóságot értesíteni. Olyan nincs, hogy mégsem kell, add vissza a pénzem...
2021. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#5 Te is naìv vagy. A korányablakban kettő perc alatt átkerül a Gazsi nevére aztán vergődhet. Egyébként ha annyira ócska ne azt nézd kb mennyit ér. Eladni kell nem árulni. Az én kocsim 150 et ért. Volt 100 ugyan ilyen eladó . Hiába tartom 150 re ha mem viszik el. Meghirdettem 130 ért 110 ért vitték 3 nap alatt. Megjegyzem nem volt òcska sőt. Buktam is rajta bőven mert a lakatolás került annyiba mint amennyit a kocsiért kaptam. De javìttatás közben döntöttem el hogy veszek másikat. Aztán vettem is. Ott voltam két kocsival. Ilyenkor ùgy van az ember már mindegy csak vigye valaki adásvételivel.
2021. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
5. Neked lehet, hogy tesókád a Gazsi, nekem viszont nem.
2021. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat igen ezert nem akarom eladni nekik, mert utana fixen nem hagynak beken, mar tobb ismerosom megszivta emiatt...akkor utana erdeklodok a bontonal, addig meg leakciozom csak vigyek el :D
2021. jan. 14. 21:57
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

#7 te meg mégnaívabb vagy


Gazsi hamis személyivel fogja megkötni az adásvételt, így nem fogják átírni


minden pénzt a kérdezőn hajtanak be továbbra is

2021. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!