Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnek megvalni az...

Hogyan tudnek megvalni az automtol?

Figyelt kérdés
Szoval eleg szar allapotban van, 200ezerert hirdetem, de csak olyan emberek erdeklodnek akiknek nem szivesen adnam el mivel tuti nem irnak at a nevukre. Kereskedesbe meg gondolom nem vesznek br ilyen autokat, kivul belul szar allapot, igaz uzemkepes de van par hibaja. Bontoba se fognak erte fizetni gondolom. Van valami tipp, hogyan tudnek megvalni tole? Nyilvan nem ingyen, azert ennyit er meg ha valaki szetbontana akkor is.

2021. jan. 14. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező meg érvényes személyivel kijelenti a nevéről a romot. Ne legyél már ennyire negatív, a saját életedet keseríted meg.
2021. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Adtunk már el céges autót ilyen "gazsinak". Bár lábon ment el, de lealkudta kilós árra. Így a szerződésben szerepelt, hogy üzemképtelen állapotú autót vett, az eladó kijeletni hogy csak tréleren szállítható, a vevő tudomásul vette, semmilyen további igénye nem lehet semmilyen rejtett hiba kiderülése után. Aláírta, elvitte lábon, egy hét múlva kint volt a hahun a szokott kisérőszövegekkel...
2021. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#10 Ne erőlködj már. Én is Gazsinak adtam el. Eljöttek elővigyázatosságból felìrtam a rendszámát. Megìrtuk az adásvètelit. Másnap lejelentettem a kormányablaknál azt csá.
2021. jan. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha hulladékot árulsz, hulladék jelentkezik érte. Ebben nincs csoda.

Esetleg próbáld meg márka/típus specifikus facebook csoportban még.

De ha nem akarsz gondot, akkor betolod egy olyan kereskedésbe, ahol nem 10 milliós autók vannak és eladják neked (Nekünk is sikerült így romhalmazt eladni). Vagy leadod bontóban

2021. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sok autót adtam már el.Egy időben ebből éltem.Legutóbb egy szakadt Alfa 147-est 200ezerért.Ezt csak szívességből ismerősnek.Persze csak cigók jelentkeztek.Megírtuk az adásvételit,személyi igazolványokat szigorúan elkérni,mind a vevőtől,mind a tanuktól. Ha nem hajlandóak erre,nem szabad a kocsit nekik eladni.Ugyanis bármi eltérés,hiba van az adásvételi szerződésben,nem veszi le a tulajdonjogot az önkormányzat az eladó nevéről.

Viszont,ha érvényes az adásvételi szerződés,ezt bemutattad az okmányirodában,lekerül a nevedről az autó,még akkor is,ha a vevő nem íratja át.Ilyen esetben téged semmilyen felelősség nem terhel.

Nálam is próbálkoztak románok,hogy adjam vissza a pénzt,de elhajtottam őket.Ha gond van és fenyegetnek,rendőrt kell hívni és kész.Csak a balekoknál próbálkoznak,ha látják van vér a pucátban ,békén hagynak.

2021. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!