Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek megvan már a jogsija,va...

Akinek megvan már a jogsija,vagy akinek mostanában lett meg,mennyire volt nehéz számotokra a KRESZ?

Figyelt kérdés
Illetve naponta mennyi időt szántatok a tanulásra,hanyadszorra lett meg,és melyik kérdésekre kell odafigyelnem a tanulásnál(mármint mely kérdések a nehezek,és a becsapósak)?

2021. jan. 15. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésekre nulla százalékban kell figyelni a tanulás során. Semmi értelme. A forgalomban nem gombokat nyomogatunk.

A szabályrendszert kell jól megérteni. Ez a kulcs.

2021. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 4 éves a jogsim. A kreszt E- titánon csinàltam, egy hét alatt megvolt. Nem tudom naponta mennyit szántam rá, munka előtt, után ültem neki, de ha bele merültem repült az idő. Nekem elsőre ment minden. Amire figyelj azok a 3 pontos kèrdèsek. Abból hamar össze lehet szedni a hibapontokat. Ezek a közlekedèsi szituàciók lesznek, kinek van elsőbbsège stb. Plusz arra figyelj, hogy a kèrdèst olvasd vègig, van olyan ami ugyanúgy kezdődik, reflexből rànyomsz a vàlaszra, de a kèrdès vègèben volt a lènyeg.
2021. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rutinfeladat kezdőknek
2021. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SEmennyire! Mégis mi lenne benne nehéz? El kell olvasni a jogszabályt, és megtanulni, csókolom!
2021. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
E titánon csináltam, elsőre meglett 3× is (Am, A1, B).. ezekből minden elsőre. A kreszt hébe-hóba tanulgattam mikor kedvem volt, most is így teszem.. lassan végzek a C tananyaggal, a modulok végén a legrosszabb 93%-os volt, a próbavizsgák (itt 3 dologból kell vizsgázni majd) mind 100%-osak. Lekopogom, de szerintem ez is elsőre meg lesz😇.
2021. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is 75/75 lett de majd élőben meglátod a valóság nagyon nem ilyen, a kresz vizsgán felülről látod a szituációkat, az autóban pedig egy kis kalitkából na majd ott meglátod mi az a jobbkéz.
2021. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kresz nem nehéz, ha nem bemagolni próbálod a szabályokat, hanem megérteni, és megtalálni benne a logikát. Pár dolog van, amit nehezebb megjegyezni, például amikor (E-titán) taglalja, hogy milyen járműn mikor mennyire nyúlhat túl a rakomány. Ezt így eléggé rossz szerintem betanulni, meg na. Viszont a kresz nagyrésze eléggé logikus, például az, hogy mikor van neked elsőbbséged, vagy ilyesmi. Ezek eléggé logikus dolgok, nem nehéz megjegyezni ezeket.


Amúgy én tavaly február végén-március elején kezdtem a kreszt, pont közbe jött az egész korona, szóval csak május végén jutottam el vizsgára. Viszont addig nagyon összevissza tanultam. Volt, amikor egy nap 10 percet, volt amikor 2 órát, de volt amikor jó pár napot ki is hagytam közben. Így elég gyorsan végeztem amúgy, pár hét, de aztán a koronavírus miatt ugye nem tudtam vizsgára menni, ezért még egyszer átnéztem az egészet. Amúgy szerintem csináld meg az egész anyagot e-titánban, de ne húzd az időt egy-egy anyagnál, ne tölts egy anyagnál órákat, hanem szerintem inkább a végén térj rá vissza.


Nekem elsőre lett meg a vizsga. Amire figyelj, hogy olvasd el a kérdést gondosan, még akkor is, ha úgy látod, hogy a kérdés szó szerint az, mint amit az e-titánban (ha egyáltalán ott tanulsz, de feltételezem, hogy igen) is láttál. Mert amúgy nagyon hasonló kérdések vannak, mint e-titánban, pont olyanok, de attól még szánj rá időt a vizsgán, nyugodtan mind a 60 másodpercet, ne siesd el.

2021. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!