Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy pályakezdőnek szerencsés...

Egy pályakezdőnek szerencsés pár éves jogsival belföldi futárnak lenni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Milyen pályakezdő, milyen szakma?
2021. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fognak felvenni, főleg most én bcde ( friss ) jogsival nem találok semmi melót.
2021. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvégre mindenki pályakezdőként kezdi, nem? :)


Múltkor egyébként nevettem a jooble-ön meghirdetve, hogy van álláslehetőség nemzetközi futár állásra B kategóriás ponyváson de feltétel volt a nemzetközi tapasztalat. Kíváncsiságból utána néztem de sehol nem láttam meghirdetve olyat, ahol pályakezdőként felvennének.


De akkor mégis honnan szerezzen nemzetközi tapasztalatot az ember ha sehova nem vesznek fel tapasztalat nélkül?

2021. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy vagyok.

Se belfoldre se nemzetkozire nem vesznek fel mert nincs tapssztalat.

Na de kerem hogy legyen ha sehova se vesznek fel?

4 eves jogsim van szoval nem tegnap ota vezetek

2021. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ismered a szlővárosod és van lehetőség, próbálkozz kajafutárént. A Korona miatt belőlük épp brutális hiány van. Ha bevált az jó, de ha nem, akkor sem külföldön rekedsz egy 40 tonnás döggel és 30 raklap romlandó áruval.
2021. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!