Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2-es motor jogsihoz a kresz...

A2-es motor jogsihoz a kresz ugyan olyan, mint a B-hez? Ha van különbség, akkor sokkal másabb? nem rég csináltam KRESZ vizsgát B-ből és elég jól tudom, így A2-höz e-learninget vegig se csinálnám, csak gyors vegig pörgetem, vagy teljesen más?

Figyelt kérdés
2021. jan. 16. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyban megegyezik, de vannak külön szabályok a motorra, ami miatt viszont végig kellene csinálnod. Látni fogod, hogy mi új és mi nem, így elég gyorsan haladhatsz.
2021. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudod átpörgetni, mivel ugyanolyan szopatós kérdések lesznek a modulok végén, amiknél el kell olvasnod és értelmezned kell a kérdést meg válaszokat, különben összességében lassabb leszel, mert többször kell megcsinálnod.


Kb 70%-ban megegyezik, 30%-ból meg több, mint a fele a műszaki rész. Kb 10% az egészből, ami KRESZ számodra valószínűleg ismeretlen része. Pl BUSZ jelzésre buszsávban elindulhatsz-e, mikor mehetsz buszsávban, mikor sorolhatsz előre az autók között, hogy és hol állhatsz meg járdán, mikor használhatod a mobilod (sose) stb.

2021. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :)
2021. jan. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!