Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogónál érdemes foglalkozni...

Robogónál érdemes foglalkozni az első teleszkóppal, hogy van e benne olaj vagy nincs, mert egy darabig törölgettem, de most már nem folyik?

Figyelt kérdés

Teljesen jól rugozik, nem szorul, elég drága bele szimering + porvédő.

Egyébként segédmotorrol van szó.

Kínából érdemes rendelni?



2021. jan. 20. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:

ha szivárgott az olaj, akkor legalább újápítésre szorul

érdemes-e vele foglalkoznI? Hát ha nem akarsz szörnyet halni, akkor igen.

2021. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen robogóról van szó? Van olyan kínai modell, amihez 4500ft darabja a gyári teleszkópnak, ilyen ár mellett nyilván nem érdemes újítgatni.
2021. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Motowell magnet city 2t, egyébként gondoltam Kínából rendelek, jóval olcsóbban.
2021. jan. 20. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Én használtan is meg merném venni, ha olcsón adják amennyiben nem gyengesége a típusnak. Mondjuk ha sokat használod akkor megéri rá megvenni az újat.

2021. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendeltem Kínából, készletben 1100ft ért porvédővel együtt, nemrég került hozzám a motor. 13 éves és fogalmam sincs milyen a teleszkóp belseje, jól rugozik, nem szorul, csak az olaj folydogált, de megszünt.

Nem tudom mennyire jön könnyen szét és hogy mennyi olaj kell bele?

2021. jan. 21. 00:49
 6/8 A kérdező kommentje:
31X43X10.3 mm a gyári méret 10.5 mm est rendeltem szerintem nulla különbség, de árban olcsóbb volt.
2021. jan. 21. 00:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig 0,2 a különbség...
2021. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az nagyon kicsi, és nem tömítő felület, egy próbát megér. De nem találtam még adatot, hogy mennyi olaj kell bele?
2021. jan. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!