Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elviszem egy komolyabb...

Ha elviszem egy komolyabb szakemberhez, akkor megcsinálja nekem profi módon?

Figyelt kérdés
Én voltam az, aki korábban kiírt egy kérdést Chevrolet Aveo-hoz krómos díszítőelemmel kapcsolatban. Európai példányokat nem szereltek azzal a bizonyos krómozott elemmel, csak amerikait. Azóta találtam egy céget, aki tud nekem rendelni egyenesen a GM-től gyárit, viszont 60.000 forint lenne. Ennyi pénzt nem igazán akarok szánni egyetlen díszlécért. Meg az sem biztos, hogy a felfogatási pontok egyeznének (bár a kasztni ugyanaz), azt mondta a fickó, hogy ilyet még senki nem rendelt tőlük, így ő sem tudja. Visszavenni sem tudnák, mert a GM nem vesz vissza gyári alkatrészt, ha mégsem jó. Na de a lényeg az, hogy úgy döntöttem, elviszem az enyémet lekrómoztatni. Profi szakemberhez akarom vinni, aki tartósra megcsinálja nekem, minőségibb króm spray-vel vagy festékkel (én magam nem értek hozzá, hogy melyik tartósabb). Lesz olyan tartós szerintetek, mint a gyári? Olyan szerintem biztos nem lesz, mintha valóban krómból volna, mármint tartósságra. Viszont nem szeretném, ha már fél év után elkezdene lepattogzani vagy fakulni. Nem akarom pár havonta újra krómoztatni.

2021. jan. 22. 17:15
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy profi céget:

"Nálunk nem csak a vas alkatrészek kaphatnak csillogó bevonatot, hanem a műanyag, spiáter, alumínium, plexi, üveg, gumi, kerámia, fa, darabok is, fémgőzölés segítségével! Az anyagokat egy speciális alapozóval fedjük be ami tökéletes tapadást biztosít az alumíniumnak, amit egy vákuumgép segítségével viszünk fel a munkadarabra, ahol a csillogás garantált.


A kész felületet lakkozni is tudjuk, hogy sokáig ellenálljon a külső környezeti hatásoknak is. Magyarország legnagyobb vákuumgépével rendelkezünk ahol a méretkorlát 110cmX 70cm. Az elkészítendő darab lehet sérült is, az esetleges hibákat gittelni, szórógittelni is tudjuk, hogy a kész darab ujra olyan legyen mint az új!"


[link]

2021. jan. 22. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!