Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes vásárolni E60-as...

Érdemes vásárolni E60-as (5-ös BMW) BMW-t vásárolni vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Tegnap tettem fel itt egy kérdést még az e90-nel kapcsolatban, de arról többen lebeszéltek hogy rossz mert a benzin motorok N kódosak, én meg elsősorban benzint szeretnék mert országútra nem nagyon használom. Most a kiszemeltem így tehát egy e60 520i 2,2es 170 lovas M kódos motorral. Erről mi a véleményetek? Úgy tudom az e46-ban is ez egy nagyon jól sikerült soros 6 hengeres motor és ebben is az van az első pár évben. Szerintetek ilyennel érdemes lenne venni e60-at? Vagy úgy összességében melyik motor az amelyik nem bajos e60 szériánál? Még teljesen nem vetettem el az e90-es bmw-t sem, szóval azzal kapcsolatban is meghallgatok bármit. Tudom komplikált a kérdés, de ne nézzetek hülyének, csak nem nagyon értek ezekhez. Köszönöm a segítségeket előre is!

2021. jan. 22. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Audi párti vagyok, de egy jó kis 525D vagy 530D E60ast még én is szívesen hajtanék. Nagyon jól megcsinált autók.
2021. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tudom az e46-ban is ez egy nagyon jól sikerült soros 6 hengeres motor"


Főleg ha már volt szelepszárszimeringezve :D


Ja amúgy az M54-ek egész korrektek, ha találsz egy nem lepusztultat. Byugi, nem fogsz. 2005-tel bezárólat 520,525,530. Ezek vállalhatóak.

2021. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az 530i szerintem jó választás lehetne neked, de azért körültekintő legyél, és ne a kínálat aljáról vásárolj.
2021. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Minden hátsó szándék nélkül, miért veszel ilyen autót kb városi használatra?


Ezek arra valók hogy hosszú utakon csapassad. 170 lóerő, enyémbe 72 van kis 1.4es motorral, és ezreket megyek vele pályán, országúton, messze a várostól.


Vegyél dízelt, és használd ki. Városban cammogáshoz egy Peugeot 206 is elég.

2021. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!