Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlása...

Használt autó vásárlása márkakereskedésből? Szimplán lenéznek vagy nem érdekeli őket?

Figyelt kérdés

Adott egy par éve álló autó amit beszamitottak új autó vásárlásnál.

Azt tudom h 18 óta kivan vonva a forgalomból.


Viszont a kérdéseimre választ nem kapok. Minden esetben a válasz a következő. Rendszeresen karbantartott.

Kérdem én. Most engem néznek le? Nem értem.


2021. jan. 26. 11:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Másfél milliós autóról van szó...

Komolyan gondolkodtam rajta, hogy márkakereskedéstől nem veszen meg....

Arrogánsak mind...

2021. jan. 26. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Fogalmuk sincsen, Amire válaszolni tudnak, az nagyjából a színe és az, hogy van-e vagy nincs szervízkönyv.

A többit neked kell megnézni. Ha tulajdonostó veszed, sz többet tud az autóról, de nem feltétlenül mond el mindent.

2021. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elvileg náluk voot szervizelve egész élete során. És nem képesek adatot kiadni.


Ezen felül. Megérkeztem a szalonba, elmondtam mit akartak azt immel ámmal láttam a fején hogy inkább ült volna tovább...

2021. jan. 26. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Kereskedő azt a vevőt szereti akit be tud hálózni és eltudja neki adni a holmiját .

Annak idején mikor kerestem autót elmentem Nyíregyházára a Debreceni útra. Minden kereskedő mikor megkérdezte milyen autót keresek annyit mondtam olcsót, és jót ? Abban a pillanatban ott hagytak.

2021. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor árulnak egy autót ami egész végig náluk volt szervizelve, de azon kívül hogy ki van vonva a forgalomból semmi adatot nem tudnak róla?

Na szép, én közölném is velük hogy okés, ha nem kell a pénzem akkor majd viszem máshová. Így talán ki tudsz belőlük csikarni valami választ.

2021. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted érdekli őket, a lényeg hogy fizesd ki, de akkor se fakadnak sirva ha nem ott veszed.
2021. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neki nem ez a hulladék az üzlet. Csak plusz munka.

Elmész, megnézed, ha tetszik, megveszed, mint bármelyik másik kereskedésben

Eleve ki sem adhatja a saját adatbázisából a szerviztörténetet (legalábbis nekem ezt mondák pár éve)

2021. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!