Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata benzines autó 1...

Automata benzines autó 1 millió körül?

Figyelt kérdés

Csak álmodozok, mert ameddig átmegy műszakin a Swiftem addig nem lesz más, bár nagyon szeretnék egy automatát mert lusta vagyok munkaidő után is kuplungolni, qurva gány a mostan kapott MAN kuplungja.


Első kerekes kellene mert utálom a hátsó kerekeseket, annyira azért nem vagyok jó sofőr, nem tetszene ha "nem adta ki" lenne a kommentje egy csúszós úton az autónak.


2021. jan. 26. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Megvan az egy milla? Vagy az is álom?


A szolgálati kocsim kéziváltós, a sajátom egy automata szwift..felüdülés az automata...

2021. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első generációs S40 vagy V40. Mind elsőkerekes és sokat adtak ki belőle automatával. Olcsóbb lesz, mint 1 millió, így marad a karbantartásra.
2021. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
wagon r+
2021. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honda civic 1.3 hybrid (civic ima másik nevén).

Kinézetre és használhatóságban szerintem veri a többit ebben az ár sávban. Csak a fokozatmentes automata hangját kell szokni

2021. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem automatánál tök mindegy milyen hangja van a kocsinak. Pont az a jó benne, hogy majdnem olyan mint ha buszon ülnék, nem kell vezetni. Busznak se figyelem a hangját.
2021. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!