Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G fűtőmotor?

Opel Astra G fűtőmotor?

Figyelt kérdés
Le vettem a helyéről a fűtőmotort mert nyekergett, kapott olajat, most jó, annyi a kérdésem hogy a 3 csavaron kívül(behr típusú az egész fűtés)fogja-e még valami a motort, 2 kis fémpatent esett ki valahonnan, és nem tudok rájönni hogy honnan,gyárilag foghatják?

2021. jan. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Azok az ún. "kóbor-alkatrészek".
2021. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megmarad 1-2 csavar, ha működik, akkor ne foglalkozz vele...
2021. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kerepel egy kicsit a motor így eddig csak nyekergett olyan mintha a műanyag házhoz erne
2021. jan. 26. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

opel....

én pont ma szedtem ki 5 kiló falevelet onnan g astrából.

Bármihez nyúltam, széttört, repedt, szétesett.

Egy h astrát adnának, kérdés nélkül felgyújtanám.

2021. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én ezzel nem igen érték egyet, nekem 23 éves az öreg és semmi komolyabb baja nem volt, motorhoz nem volt nyulva, 317000km van benne, és még mindig bika erőben van, vizet olajat nem eszi pedig olaj zabalo 1.6 16v ecotec motoros, a futomotor legyen a legkisebb baja 😃
2021. jan. 26. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem lenne gond, ha jól van rögzítve. Ha nem megy megfelelően a motor, hosszú távon elronthatja az előtét ellenállást (olyankor csak 4. fokozatban van fűtés), annak cseréje pedig szintén ideiglenes megoldás, mert az is tönkremehet. Újra kiszedve, nem látszik vajon hol koptatja a műanyag házat? Szerintem várj pár napot ezzel a kerepeléssel és fog látszani, hogy hol csiszol és ott kell megoldani.
2021. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!