Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legtöbb embernél tényleg...

Legtöbb embernél tényleg szükség van gyakorlati vezetésnél, plusz órázni?

Figyelt kérdés
Oktató akivel beszéltem azt mondta 30 óra biztos nem lesz elég. Igaz vagy inkább csak le akarnak húzni? Előre is köszi a válaszokat!

2021. jan. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha nem vezettem előtte, egyetlen plusz óra nélkül 30 kötelező óra után mentünk vizsgázni, elsőre meglett.


Amelyik oktató látatlanban jön azzal, hogy neked biztosan nem lesz elég a 30, az minimum elgondolkodtató

2021. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ez a 30 ora csak mzesmadzag.. vannak olyanok akik tenyleg 30 oraval probalnak vizsgazni, de valosag az 40-50 ora kozott atlagban.

Nekem 48 oram volt, es tenyleg addigra ereztem h sikerulhet.

2021. jan. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is-is dolog.


Egyrészt a 30 óra tényleg nem feltétlenül lesz elég. Sokkal inkább 40-45 vagy több óra szokott lenni.


Másrészt sajnos az oktatók is profit orientáltak, 2x50 perc vezetés helyett 1x1,5 óra abból is le-le csípnek, így nekik 1-2 tanulóval több befér a napba. Magyarul a saját hasznát nézi a tanuló kárára. Jobb esetben még tankolni, ebédelni, boltba is beugrik a te kontódra.

2021. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!