Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a Honda Dio. Mit...

Nem indul a Honda Dio. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem indul nyár óta a robogóm, már mindent próbáltam amit tudtam. Például szikrát kap, karbi tükörtiszta, tiszta a légszűrő, benzint kap... Az olaj tartály lyukas, így az kb. fél nap alatt kicsöpög. Illetve az akksit kivettem, és szét van belülről ázva, tehát azt már kidobtam (de anélkül be kéne indulnia).

Valakinek valami ötlet?



2021. jan. 30. 17:04
 1/3 anonim válasza:
Menj el motorszerelőhöz!
2021. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szatyornyi tippem lenne, de látatlanban, nincs az az isten, aki megmondja neked.
2021. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1, azért nem viszem el, mert egy rakat pénzt otthagynék és úgy nem érné meg. Másrészt pont azt szeretném, hogy saját kezűleg, minimális költségvetéssel rakjam össze.


#2, köszönöm a hozzászólásod, gondoltam hogy így láthatatlanba nem tudsz sok mindent, de mégis mi az amire nézzek rá a motoron? Esetleg a neten utána? Végiggörgettem már az összes videót és weboldalt, de nem jutottam semmire.

2021. jan. 31. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!