Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mol forensis kedvezmény...

A mol forensis kedvezmény kártya ugyan úgy működik mint a mol kártya?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy mol forensis kártyában 1600Ft az igénylési összege érdemes lehet megcsináltatni?Akkor ez most ,hogy működik a mol pontok nem a mol kártyára lesznek írva hanem a forensis kártyára?És a mol kártya attól még használható marad?

2021. jan. 30. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nekem is MOL partner kártyám van (bár nem forensis-es). Ez rendes multipont kártyaként funkcionál, csak annyi a különbség, hogy tankolásnál kapok literenként 6 Ft kedvezményt (prémiumnál talán 12 Ft). Nekem a korábbi multipont kártyám megmaradt, a pontokat nem lehetett átírni, így elköltöttem róla és azóta nem használom.
2021. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
így van. sima multipont kártyaként gyűlik rá a pont is, meg mellé kapod a kedvezményt.
2021. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na az frankó lehet megigénylem akkor.Anno volt ilyen forensis kártyám sárga fekete akkor 10 forint volt és agip kútnál működött.Autóba leginkább úgy is mol kúton tankolok.
2021. jan. 30. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, így azért hasznosabb, mol kút gyakrabban van.
2021. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Használom én is, 6 Ft a kedvezmény.

...aztán a minap egy AVIA kúton tankoltam, MOL 395 Ft, AVIA 369 Ft / liter.

Kár hogy a közelben nincs egy sem, csak egy kerülettel arrébb.

2021. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5/


Én se nagyon tudok a közelben avia kutat.Az avia milyen minőség?

2021. jan. 30. 23:59
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem van forensis kártyám, 100-as benzint tankolok, arra 12 Ft + 3 multipont jár.
2021. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 igen, sima 95-ös nem éri meg, ha diszkont kúton olcsóbb, de én is 100-ast tankolok mindig. mondjuk nekem jobban tetszett valamikor tavaly, vagy már kitudja mikor, amikor magasabb volt a kedvezmény egy ideig.
2021. jan. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ugyanaz a kéesi szüretelésű dűlőszelektált Chateu de Százhalombatta, mint a többi kis cég kútjain.
2021. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!