Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érzésre mi a különbség a...

Érzésre mi a különbség a bovdenes és elektromos a gázpedál között?

Figyelt kérdés

2021. febr. 1. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Autónként jelentős különbségek lehetnek, szerintem nincs általános érvényű különbség. Ültem olyan potméteres gázpedálos autóban, amelyen nagyon "nyúlós" volt a gyorsulás, de olyanban is, amelynél azonnali volt a reakció, mint egy bowdenesnél.
2021. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bovdenes esetén azonnali a gázreakció, míg elektromosnál sok esetben késleltetett. Emissziós normáknak kedvez az utóbbi.
2021. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elektromos gázpedál egyes tipusoknál, kicsit "gondolkodós", de nem vészesen.
2021. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Elektromosnál annyi, hogy folyamatosan benned van a frász, ez is mikor fog bszarni.

Bowdenes(ami modern) az gyakorlatilag kihat az autó teljes élettartamára. Nem ilyen trabant bowdenre gondoltam.

2021. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a különbség?

Az én autómnál pl 3-400ezer Ft.

Még szerencse, hogy egy húszasért kaptam egy bontottat.

2021. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor hirtelen elveszed a gázt a bowdenes azonnal megtorpan, az elektromos lassan leszabályozza a gázt.
2021. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok a külünbség, én bowdenest vezetek főleg nagyon jó verhetetléenm...azu elektromos KRVA szar vezettem fiat pandát suzuki lianát meg daewoo kalost és mindnek késik a pedálja, váltásnál leveszem a lábam a gázl benyomom a kuplungot és felbőg a motot 1 másodpercre olyan lssan veszi le qa fordulatot
2021. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!