Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell helyesen feltenni...

Hogyan kell helyesen feltenni a felső doboztartót?

Figyelt kérdés

Linkelek képeket(habár az egyik elég kicsi lesz)

Tehát az íves résznek hátrafelé

[link]


Vagy előrefelé kell állnia?

[link]


2021. febr. 2. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha előre fele állna, akkor nem tudnál vinni magaddal senkit se. Ezen kívül így esztétikusabb is, szóval ahogy az első képen van, az úgy jó.
2021. febr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


A Zöld nyíl jelzi a menet irányt.

A bekarikázott alkatrésznek így kell állnia vagy fordítva?


(Bocsánat lehet én vagyok a H*lye, de nem értem, hogy miért nem tudnék vinni magam mögött senkit se. Esztétika miatt kérdezem, hogy hogy áll jobban illetve hogyan kellene ténylegesen állnia)

2021. febr. 2. 03:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a két rombusz alakú elemet megfordítanád 180°-al, akkor az ülés fölé hajolna a tartórács, ezért nem tudnál vinni senkit se. Hidd el, így jó, ahogy most van.
2021. febr. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én nem a rombusz alakú alkatrészeket kérdezem
2021. febr. 2. 03:19
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat rossz kép.

A nyíl után jobbra lévő alkatrészt kérdezem. Mivel azt 2 féleképp lehet feltenni.

2021. febr. 2. 03:20
 6/11 A kérdező kommentje:
2021. febr. 2. 03:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja most nézem, hogy írtad is, hogy íves rész, tehát magára a csomagtartóra gondoltál... Istenem, asszem' káprázik a szemem kora reggel...


Az íves részt nem tudnád vertikálisan megfordítani, mert a kilógó pereme útban lenne a felfogatási pontoknál (ahol a rombusz alakú alkatrészekhez csatlakozik). Jelen helyzetben a csomagtartó pereme ráfekszik a rombusz alakú elemekre és ez így van jól.

2021. febr. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak nem értjük egymást :D

Bekarikázott alkatrész îves része néz a menetirány felé vagy az egyenes része? Amit te îrtál azzal tisztában vagyok hogy fejjel lefelé nem tudom felfogatni.

Viszont amit én kérdezek úgy 2 féleképp lehet feltenni

2021. febr. 2. 03:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet érteni mit akarsz, de a képekből se derül ki.
2021. febr. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nézd meg a legelső 2 kép közti különbséget hogyan van felrakva a doboztartó és úgy megérted mit kérdeztem legelőször
2021. febr. 2. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!