Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más motort akarok bele tenni...

Más motort akarok bele tenni a kocsiba???

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nő vagyok,nem nagyon tudom ezeket,de az lenne a pontos kérdésem, hogy van egy kis 1999es Volkswagen polom, 1.4pdtdi...

A pd elemek rosszak sajnos:( mondták h sokkal jobb lenne ha motorcsere lenne. Ez motorkódos, és azt hallottam h ilyenkor,lehet bele rakni más fajta motort is,mivel motorkódos ez igaz? Mivan ha én egy 1.0 vagy 1.4es kis benzines motort vennék bele? Hogyan oldható ez meg? Segítene valaki,mi ennek a menete ?

Nagyon szépen köszönöm előre is kedvességetek!



2021. febr. 4. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint más vw polobol az 1.4 vagy kis 1.0 benzines motorra cserélném, akkor mi ennek a menete ? Hogyan zajlik ez,okmányiroda, műszaki ,kpm bármi hasonlóra gondolok,vagy egyáltalán lehet ilyet? Köszönöm
2021. febr. 4. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan motorkódost tehetsz bele egyszerűen.

Ha még az üzemanyag is más, az gyakorlatilag kivitelezhetetlen fizikailag és papírozás terén is.

2021. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi!
2021. febr. 4. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban jársz lehet anyagilag új kocsival.
2021. febr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
Csak is 1.4pdtdi-t rakhatsz bele....ez a benzines dolog minden fronton felejtős
2021. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Meg lehet csinálni.


de:


-annyiba fog kerülni amennyiből két másik ilyen szart veszel, mert a kasznin a beltéren és a futóművén kívül MINDEN csere.


-soha a büdös életben nem papírozod be ebben az országban. :D

2021. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ahh basszus, rendben köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 5. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan motor papírozása nem nagyon kaland, amivel eleve szerelték a kocsit. De dízelt benzinre cserélni nagyon sok extra macera és pénz.

Azért én elvontatnám azt a kocsit egy másik szerelőhöz. PD elem csere helyett motorcserét javasolni nekem elég lehúzás szagú. Gondolom tud is ajánlani egy abszolút megbízható havert, akinél éppen van egy bele való motor "véletlenül".

2021. febr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!