Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó behozatal külföldről,...

Autó behozatal külföldről, forgalomba helyezés menete?

Figyelt kérdés
Németországból szeretnék egy gépjárművet behozni, magyar rendszámtáblát, hogy tudok intézni?
2021. febr. 5. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A német autók mind rozsdásak. Ne onnét, hanem olaszból hozzál.
2021. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet most ki se tudsz érte menni csak céggel haza trélereztetni.Utána mehetsz a közlekedés felügyelethez műszakiztatni, ha van rajta azt hiszem 8500 ha nincs 40000ezer,ha megvagy csinalhatsz egy eredetiség vizsgát.Vámudvar befizeted,utolsó körben kormányablak.Itt vannak buktatók.
2021. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval

-Eredetvizsga

-műszaki

-NAV regisztrációs adó befizetés

-kormányablak nevemre teszik es a rendszámtáblát megkapom

Mi a buktató ?

2021. febr. 9. 19:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ha kereskedéstől veszed baszakodnak mert az autót nem íratják át a nevükre.A kormanyablakba neg követelik hogy került hozzád az autó mutasd be a szerződést hogy megvette a kereskedés.Ezt ki lehet védeni ha letöltessz egy kétnyelvű adásvételit és kitöltöd mintha a priváttól vetted volna.Vagy egyszerűen priváttól veszed de az nagxon nehéz.Más buktató már kétszer jártam így másodjára kérték hogy fordítassam le a szerződést.Olcsóbb lett volna ha kitöltök megint egy adásvételit.De havernak vettünk kint mondtam a kereskedőnek hogy úgy írja a papírt mintha nem tőle hanem az előző tulajtól vettem volna.Na azzal se volt gond.
2021. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!