Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen melyik autósiskolát,...

Pécsen melyik autósiskolát, illetve oktatót ajánljátok?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 09:58
 1/5 SmallD99 válasza:
Kék-T, Tremmel Attila :)
2021. febr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pécs 2017 autósiskola, Szabó Levente :) (korábban Kék-T-s volt, őket is ajánlom)
2021. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Szabó Levente nekem is szimpatikus volt, de irreális magas árat kér el (össz. 300.000ft mindennel együtt)

Tremmel Attila nevét viszont megjegyeztem. :)

2021. febr. 12. 12:05
 4/5 Pécs-pécs válasza:

Én csak azt tudom ajánlni hová ne menj. A 4 kerék autós iskolát messzire kerüld el.

Nekem volt szerencsém hozzájuk. A tulajdonos egy nagy paraszt. 2 oktatóm is volt nálluk, semmit nem tanultam. Autós iskolát váltottam, és érdekes módon másik iskolába le tudtak vizsgáztatni sikeresen.

2021. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régebbi kérdés de azért válaszolok. Én is Szabó Leventénél voltam. Egyáltalán nem kér irreális összeget. Sok iskolát néztem mindegyik drágább volt. Nagyon rugalmas volt kevesebb mint 3 hónap alatt megvolt a vezetés. Szóval bátran ajánlom
2021. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!