Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motoros védőfelszerelés...

Milyen motoros védőfelszereléseket érdemes vennem A1-es jogsival vezethető motorhoz?

Figyelt kérdés

Max 15 lóerős motorhoz mennyire komoly védőfelszerelések kellenek?

Nem akarok spórolni rajta, mert fő a biztonság, viszont a világ pénzét sem akarom/tudom rá elkölteni.

Mik azok a felszerelések amik pl. egy Honda cbr 125-höz nem túlzás, viszont azért kellőképpen véd is?

Teljesen kezdő vagyok még ebben a témában, ezért ha lehet, akkor részletesen fogalmazzatok :D



2021. febr. 6. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Bőrruha szerintem nem kell. Textil kabát olyan betétekkel, amik stabilan állnak a karodon, külön gerincvédő, motoros farmer térdvédővel, vagy külön térdvédő, csízma, csukló fölé érő protektoros bőrkesztyű, moduláris bukósisak (felhajtható az első része és van benne lehathataó sötétítő).

Nagyjából ez így jó.

Minőség? Igazából Mugen vagy Shox saját márkás cuccai vagy közép kategóriásak.

2021. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

20 éve volt egy bukónk, meg egy farmer. Esetleg egy bőrdzseki. Simán tuleltuk. ;-)


Most azt mondanám, vegyél egy bukót, kesztyűt és egy protektoros dzsekit. Ezzel megvagy.

Nem kell robotzsarunak öltözni, nem versenyezni mész, hanem közlekedni...

2021. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bukósisak, protektor ing, kesztyű, térdvédő.
2022. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gondolom azóta már vettél, de csak kost látom a kérdést. Lényeg: NEM A MOTOR TELJESÍTMÉNYE ALAPJÁN KELL VÁLASZTANI! Álló motort is kiüthetnek alólad úgy, hogy lebénulj. Egy ismerősöm 30-cal ütközött, hónapokig épült fel. Egy másikat épp csak megböktek olyan 40-es tempóval. Egy vese kuka.
2023. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!