Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W220 rozsdásodás...

Mercedes W220 rozsdásodás megelőzése?

Figyelt kérdés

Hobbiautónak szeretnék egyet venni.

Tudom hogy ezeken van az a "híres" fényezés ami rohasztja idővel a karosszériát.

A kérdésem az lenne:

-ez a generáció végig ezzel a festéssel készült? Vagy a vége felé nem tértek már át újabbra ami nem önpusztító?

-hogyan lehetne mégis megelőzni a rozsdásodást? kibelezni az egész kocsit, lemarni róla a fényezést és újrafényezni? Vagy van könnyebb megoldás is?



2021. febr. 8. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig... Mivel rozsdamentest nem fogsz találni, így az újrafényezés mellé üregvédelem az egyetlen megoldás...
2021. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%

A lemez is hitvány minosegu volt meg a fenyezes is.

Ilyen W220 hobbiuató-felujitas projektbe amugy csak akkor kezdj bele,ha ez életed álma,és van hozzá elég türelmed/időd/ismeretséged de legfóképpen pénzed

2021. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam CL-en is, bár az ugyanez csak a kupé változata, azokra talán azért jobban vigyáztak, bár az önrohadásnál ez nem is számít igazán.
2021. febr. 8. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A valaha gyártott legócskább nagy-mercedes.


Inkább W140, bár olcsó nem lesz az sem, de legalább működni fog.

Ha viszont az idegrendszered állapotát szeretnéd megőrizni, akkor W126.

2021. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A CL nem rossz ötlet, egyrészt szebb, elegánsabb, mint a lenézett W220, még gazdagabb emberek vették, mint az S-klasst, és a CL szerintem sokkal nagyobb értéket képvisel (a W220-nak is emelkedik az ára egyébként). Én tuti vennék egy elegáns CL500-at, márcsak befektetésként is. Ha nem lenne tele a garázs meg az udvar így is vasakkal.
2021. febr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha abból az érából szeretnél E osztályt venni, akkor vegyél 93-96 közötti W124-et, a W210 első szériájával megegyezik a motor és a hátsó futómű, sőt egy kis fabrikálással az utastér egyes részei is beépíthetők a W210-ből a W124-be.

Rohadásilag is jobban bírják, mert a lemezzel kevésbé spóroltak, mint a W210-nél.

2021. febr. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
S klassról van szó, nem tömeg W124esekről. Egyébként a késői W124esek majdnem olyan szinten rohadnak már, mint a W210, ott már próbálkoztak az új festékkel.
2021. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!