Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Honda Dio af28 típusú...

Van egy Honda Dio af28 típusú segédmotorom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy nem tudok szerezni hozzá lendkerék éket. Viszont én magam csinálnék egyet hozzá, viszont nem tudom a pontos méretét.

Valaki tudna esetleg segíteni kideríteni?



#gyújtás #Honda #robogó #főtengely ék #lendkerék ék
2021. febr. 8. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Készletben nem tudsz venni és belepróbálgatni? Vagy robogó bontóból szerezni egy párat, majd az egyiket beleokosítani.
2021. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kételkedem az ügyességedben, de inkább bontottból keress..én pár hete vesztettem el egy éket javítás közben, ráment fél napom, mire beletörődtem, hogy ezt én nem tudom gyári minőségben..
2021. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy motorbontóban se találtam a környéken. Elvileg fúrószárból elég tartósat lehet készíteni. És a jelenlegi helyzet miatt ez a leg kézenfekvőbb megoldás. Csak hát ha lenne egy pontos gyári méret, az rengeteget segítene. Időben és pénzben is :D
2021. febr. 8. 22:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül megoldódott a problémám, ha esetleg valaki ugyanebben a scipőben járna.

Egy megfelelő méretű fúrószárból, némi kézügyességgel elkészíthető az ék.

2021. febr. 16. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!