Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság menyiért alakítanak...

Manapság menyiért alakítanak át egy ajtót LPG üzeműre?

Figyelt kérdés

Fém szívósor, központi befecskendezéses, viszonylag ritka típus.

Illetve mennyire árképző az, hogy pótkerek vagy esetleg "rendes" tartállyal szerelik.

Egy körülbelüli árra vagyok kíváncsi.



2021. febr. 10. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kellene konkrét típus. Nagyon nagy a szórás. Teljesen más lesz az ár, ha egy GL Mercit, vagy egy Suzuki Celeriót gázosítasz.
2021. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Bezzeg az én idömben az AJTOk még kilinccsel müködtek.
2021. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A tartály a legolcsóbb része a dolognak, 40-50 literes kivitelben 30-40 ezer forint, tök mindegy, hogy hengeres vagy pótkerék tartály - a nagy tartályok mondjuk nyilván sokkal többe kerülnek.

Egy álló 4 hengeres motorra a teljes átalakítás 200-250 ezer forint körül alakul, de valóban léteznek drágító tényezők - főleg 10-15 évnél idősebb autóknál. De ha valaki nem csak fizetni, hanem használni is akarja az LPG-s autóját, akkor a gyárilag gázos üzemű motorral sokkal jobban jár.

2021. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1 chevrolet corsica 2.2 lt, ezért mondtam hogy ritka.

A kérdés egyelőre csa kíváncsiságbó született, lehet inkább nem bántom..

#2 😂😂 nézem itt hogy miről beszélsz, oszt látom hogy kijavította a telefon.

#3 amúgy 31 éves.

2021. febr. 10. 18:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Basszus, már írni sem tudok? *csak, kiváncsiságból
2021. febr. 10. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Ha nem szalonállapotú, akkor én elfelejteném ezt a gázozást, az átalakítás többe fog fájni mint egy Corsica értéke...

2021. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ne má' hogy ismered...

Nem szalon állapot, de motorikusan rendben van. Az biztos hogy sokba fog kerülni, de azért pár év alatt, ha nem is térül meg, de hoz vissza az árából. Ezt még átgondolom. Igazából tud bárminemű kárt okozni egy használt, nem mai motoron a gáz? Szelepek kiégnének miatta? Esetleg a hengerfejtömítéssel lehet probléma. Mondjuk ilyesmit nem nagyon lehet kapni hozzá Mo.-n.

2021. febr. 10. 18:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A központi befecskendezéses jóval olcsóbb mint a hengerenkénti.

Alap hangon 125 körül indul a központi befecskendezéses, de egyedi árajánlatot kellene kérned.

A te esetedben akár 15 ezer alatt behozza az árát

2021. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De ismerem ám :D

Ritka mint a fehér holló, valamiért azt hittem nincs jó állapotban a tiéd. Ha rendben van az autó, akkor inkább javítok, és azt mondom vágj bele :D

Legutóbbi kérdésedre válaszolva, ha profikra bízod, nem hiszem, hogy lennének komplikációk vele a jövőben.

Egyebként jó lenne több ilyen régi amerikai vasat látni a kormoló 4-es golfok helyett...

2021. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Árát nem hiszem hogy vissza fogja hozni már.
2021. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!