Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOSjogsi autósiskoláról mi a...

SOSjogsi autósiskoláról mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi. Iskola választás előtt állok és ez volt az egyik legszimpatikusabb. Maga a “képzés”-ről , oktatókról , árakról , vizsgákról is írjatok nyugodtan. Köszönöm !


Esetleg más budapesti autósiskolát is ajánlhattok.



2021. febr. 11. 23:52
 1/8 anonim válasza:
Az elméleti képzésen, vizsgán vagyok túl. Eddig személyesen nem túl sok tapasztalatom van velük, az elméletet online csináltam, az meg ugyanaz mindenkinek. Az ügyintézés elég gördülékenyen ment, gyorsan válaszoltak mindig, legtöbbször még aznap. Nyilván a neheze nekem is még csak most jön. Sok sikert! :)
2021. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm !


A Vöröskeresztes felkészülés az hogyan zajlott ebben a helyzetben ? Az is online ?

Köszönöm válaszod és további sok sikert :)

2021. febr. 16. 07:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a vöröskereszt most is tart tanfolyamokat.
2021. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Dekmárt jobban ajánlanám, mint az SOS-t.:)
2021. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És miért ajánlod jobban ? :)
2021. febr. 17. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a dekmárnál csináltam a párom az sos-nél mindkettőnk oktatója ismeri egymást és nagy haverok. Az én oktatóm emberileg sokkal pozitívabb volt számomra, míg az ő oktatója sokszor lemondta a vezetést az óra kezdete előtt 1 órával.. Tény, hogy van több oktató, de akkor már inkább a saját tapasztalat alapján a dekmárt mondanám. Az oktatóm felkészített mindenre, elsőre sikerült a vizsgám. Árban is picivel olcsóbb, mint az sos.
2021. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod !


Az SOS-nél kezdtem el végül a sulit. Egyébként nagyon jó “akció” volt most. Jelenleg még nyilván a KRESZnél tartok , e-learninggel.


Ha szabad megkérdezhetem ki az oktató ? :)


A szerződésben benne van, hogy időben szólni kell ha bármi közbe jön és nem tud részt venni Ha pedig 20 percet késik akkor az az óra ingyen volt. Természetesen ez ránk is, tanulókra is érvényes- csak abban az esetben mi fizetünk.

2021. febr. 24. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
auto plus driver kft már már nincs ott az óbudai vén majom pedig jó volt vele vezetni
2021. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!