Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lekérdezett rendszám nem...

A lekérdezett rendszám nem létezik?

Figyelt kérdés

Papámnak vettem gyűjteménybe rendszámokat (franciát, olaszt, németet, angolt...stb.) volt közte magyar rendszám is. Az egyik teljesen újnak néz ki (nem csak úgy néz ki hanem új is lehet az állapota alapján) még egy karc sincs rajta.

Gondoltam lekérdezem az ügyfélkapun keresztül. Meg is történt beírtam a rendszámot és azt írta ki a gép hogy: ,,A rendszám nem került kiadásra Magyarországon."

Ilyen lehetséges?

Nem adták ki a rendszámot de mégis létezik?!

Az rendszám: IIY...

Vagyis 2003-2005 közöttinek kéne lennie.



2021. febr. 13. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy létezik, hogy nincs forgalomban, hanem ott van a papád gyűjteményében.....
2021. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De kaptam már olyan rendszámot is az ismerősömtől ami ki lett vonva a forgalomból 7 évvel ezelőtt de mégis letudtam kérdezni.
2021. febr. 13. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több hivatal is használ az autóin olyan rendszámokat, amik nincsenek forgalomba. Lehet épp kifogtál egy ilyet.
2021. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy négy esetben adja ezt a választ a rendszer:

1. Ilyen rendszámot soha nem adtak ki (még nem került sorra, vagy más okból nem került kiadásra)

2. A jármű olyan régen kivonásra került, hogy nem került be az elektronikus adatbázisba

3. A járművet átrendszámozták

4. Rendészeti szervek olyan járműve, melynek adatai konspirációs okokból nem nyilvánosak


A te esetedben 99,9% hogy a 3. verzió lesz a nyerő.

2021. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!