Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üzletembernek teszla vagy...

Üzletembernek teszla vagy audi a7?

Figyelt kérdés

tegyük fel, egy meetingre 400 km oda, 400 vissza az út, mondjuk németben, sebesség limit nélkül


melyiket vennéd, miért? kb. azonos ársávban is vannak


2021. febr. 14. 13:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Mi az a teszla?
2021. febr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

22-es vagyok.


Hát igen. Erről beszéltem :D. Hogy bumfurdi büdösparaszt vagy:D Senki nem lehet olyan "gazdag" mint te. Bárki aki jogosan helyre rak, az hülye, az csóró, az "papírSwifttel" jár. Csak te lehetsz itt gazdag. Senki más.


Így látatlanban megmondod kinek milyen autója van :D.

Tesókám. Életembe nem volt Swiftem. Meg nem is lesz. Nem mondom meg milyen autóval járok, mert úgysem fogod elhinni, teljesen felesleges bármit írnom.


Ha azt írom, hogy van otthon 2 Teslám, úgyse hiszed el. Ha azt mondom Mercivel járok, akkor is biztosan a 400 ezres 25 évessel, drágával semmiképp nem járhatok.

Ha azt mondom Swiftel járok, azt bezzeg egyből elhinnéd. Meg azt is ha BKV-val. :D

Neked lehet drága autód. Másnak kizárt.:D

2021. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nekem Corvettem van!
2021. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ja dehogy, Ladám!
2021. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!