Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kéne ahhoz tennem, hogy...

Mit kéne ahhoz tennem, hogy az autós társadalomban még mélyebbre süllyedhessek?

Figyelt kérdés

Fő állásomat tekintve fehér furgont vezetek, majd másodállásban vidéken (agglomeráció) egy BMW 520d-vel taxizom (ez 2in1 ugyebár).

Munkába járáshoz egy Suzuki Swiftet használok, amin rajta maradt az előző tulaj által egy nagy T matrica, amit nem bírtam leszedni, de nem is igazán zavar.

Plusz a Suzuki fel van szerelve fedélzeti kamerával is.

Még arra gondoltam, hogy lehetnék szőke nő, és bár lehetnék, de ennyire drasztikus változtatást nem szeretnék.

Csak kíváncsiságból, a tahó fehér furgonos, köcsög BMW-s és hiéna taxis, valamit a pancser tanuló kisautós, ill. vamzer kameráson kívül még van amivel tudnám fokozni a helyzetet, vagy tökéletesen kimerítettem az elvárásokat?


Amúgy viccnek szánom a kérdést, de minden igaz amit leírtam, és bár hihetetlen, de senkit nem szorítok le a furgonnal, a BMW-n használom az indexet, az utasaimat nem verem át, a Suzukimmal haladok ahogy tőlem telik, és senkit sem nyomok fel, csak a magam biztonsága érdekében van kamerám. (meg mert ajándékba kaptam)

Szóval küzdök az előítéletek ellen :)



2021. febr. 15. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A sittet mivel hordod, ha nincs egy ezeréves IFÁ-d?

Színházba sem SUV-val jársz - csak sima sedánnal, mint az állatok? Hát hol élsz te?

2021. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked legalább van humorérzéked! :-)
2021. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
az előítéletek ellen hiába küzdesz, az előítélet örök... Lenéznek, le fognak nézni akik azt hiszik, hogy különbek..ilyen a világ. Hiába van sport szwiftem, megy mint a rakéta, akkor is lesajnálnak, mert csak egy suzuki...nem füstöl, nem zörög, nem hordom szervizbe, mégis lesajnálnak..
2021. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na nézd már megint picsog a kis Swift-es.
2021. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Suzukihoz legyen kalapod és lyukacsos autóskesztyűd.

A BMW-be meg 23 vaníliás Wunderbaum.

A furgon... oda asszem a pohártartó, meg a jobb 1 elé hajigált mekis zacsik, és a hátsó ajtóra, a koszba ujjal írt "munkaidőm kötetlen, megyek, mint a töketlen" felirat...?

:)

2021. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Suzuki hátuljára tegyél matricát "Nehéz királynak lenni" felirattal. A furgon utasülése elé ragassz a műszerfalra Ratex szalagra kinyomtatott "Ebben a kocsiban szép lehetsz, de okos nem" szöveggel. A BMW-vel minden áruház parkolójában ürítsd az aszfaltra a hamutartó tartalmát.
2021. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!