Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung adóhenger csere?

Kuplung adóhenger csere?

Figyelt kérdés
A csere megvolt, de a kuplung pedál nem rúg vissza. Lehetséges, hogy levegős lett a rendszer? A fékkel van összekötve illetve onnan kap olajat. Mikor levettem a fékről a csövet igyekeztem elzárni, de amikor az új adóhengert beraktam és raktam fel a csövet a fékhez akkor nem folyt tovább. Elvileg a fékhenger nem tudott kiürülni mivel felette van a tartály. Mivel a tartály kiürült ezért felöntöttem és mire nézem a kuplung pedált az lent ragad. A fék pedál viszont változatlanul bekeményedik nyomásra. Lehet hogy mégis levegős? Vagy más baj lehet?

2021. febr. 15. 15:17
 1/5 crudy ***** válasza:
levegős persze
2021. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Légtelenítsd a kuplung munkahengert. Kell lennie rajta egy légtelenítőnek. Ugyanaz, mint a féknél.
2021. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtörtént a légtelenítés és már visszarúg, de amikor beindítom az autót akkor nem engedi a váltót sebességbe rakni.
2021. febr. 18. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagy a holtjáték, és még mindig levegős.
2021. febr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is így ítéltem meg, de egyedül nehéz a légtelenítés úgy éreztem, ezért egy szerelő ismerősöm segített ebben amit nem jól csinált és a munkahengerre fogta:)

Megoldottam magam és már tökéletes minden. Köszönöm a hozzászólásotokat!

2021. febr. 19. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!