Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahhoz hogy etanolra átépítsek...

Ahhoz hogy etanolra átépítsek egy benzinmotort, mi szükséges? Vagy csak bele kell öntenem meg programozni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 23:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Már megint egy véleményes a tényekkel szemben. Te tudod, vagy én hogy mit volt beállítva az átalakítón? Te jártál 60.000 km-t tiszán E85-el vagy én?

25-30%-al kisebb a fűtőértéke mint a benzinnek, nem tudom a pontos értéket. 25% kellett neki, és sosem volt Check engine.

Persze vitázhatsz tényekkel, mint ahogy a hülye emberek szoktak, attól még a tények nem változnak, és a további értelmetlen reakcióidat ignorálni fogom. Tudom mit beszélek, te meg beszélsz amit tudsz, ez a különbség köztünk.

2021. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már megint egy hülye aki zéró információból el tudja mesélni mások életét.

Elég sok autón dolgoztam ami ethanolra volt leprogramozva, megépítve eleve ilyen 1000cc környéki, illetve nagyobb injektorok mentek bele mondjuk a 440cc-sek helyére. és tényleg 30-50%-os plusz mennyiség volt benzinhez képest.


De ezek nem a veszünk ötezeré egy átalakítót és e85-öt tankolunk a kombiba meeer az ócó történetek voltak hanem rendesen húzott gépek.


Amint eltűnt az E85 a kutakról estek vissza a lóerőmennyiségek, Egy 600lóra húzott dragra épített autó, benzinre visszaállva visszaprogramozva jó ha kb 520-at tudott.

2021. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a cikkben minden le van írva. Ja, és benne van apukám :D

2021. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!