Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Párban kellene új gumit venni...

Párban kellene új gumit venni vagy 1 is elég?

Figyelt kérdés
Bh gumim oldalt kiszakadt (javíthatatlan, egy fémdarab jól kivágta), tavaly nyáron vettem a gumikat, akkor voltak a téliek akciósak, azt mondták a gumisnál, hogy vegyek 2 db újat, hogy mindkét oldalt új legyen, de alig 2000 km van a gumiban. Nem elég ha veszek 1 ugyanolyat?

2021. febr. 16. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mivel egy tengelyen csak ugyanolyan gumi lehet, ezért minimum kettöt kell venni!
2021. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha találsz ugyanolyat, egy is elég.
2021. febr. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet még kapni ugyanolyat csak a DOT száma lesz újabb .
2021. febr. 16. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a dot ebben az esetben nem érdekes, csak azonos legyen a minta. Ha kapsz egy darabot(pont ilyent) akkor vedd meg..más minta nem jó, én már pofára estem egyszer.
2021. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A DOT szám, nem érdekes. Méretnek, és mintázatnak kell egyeznie.
2021. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél éves gumi, 2000 kilométerrel még alig kopott. Nyugodtan vehetsz párnak egy darab újat.
2021. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan a "nagykönyv" szerint párban illene cserélni. De! Mivel fiatal, keveset futott gumiról van szó, a gyakorlatban nem okoz különösebb gondot, ha csak egyet veszel ugyanabból a gumiból, ugyanazzal a mintázattal. Amikor 4 db új gumit veszek, nem feltétlenül azonos azoknak sem a dot-száma.
2021. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor szokták mondani, hogy elég 1 is de az hátulra kerüljön. A hátul lévő egyformák meg jöjjenek előre.
2021. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8. Szerintem a leírásban a "Bh" bal hátsót jelent.
2021. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!