Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért megy le csak menet...

Miért megy le csak menet közben a vízhőfok. Termosztát cserélve már. Termosztat csere Után jőtt elő aztán meg javult magatul be alt úgy ahogy kell és most megint le megy menet közben. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az hogy hideg van, és rásegít a menetszél?
2021. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék. Aki már járt így. Mert menet közben teljesen le esik mintha nem is járna a motort és ki hul. És a futés is gyenge ez által ilyen hidegben. Meg akinek normális a futés az ilyen szélben viharban meg áll 90-en
2021. febr. 16. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2021. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Octavia 1.4 16 v 2001
2021. febr. 16. 10:54
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:
Gyári hibás a termosztát ami bele lett rakva?
2021. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mert utána meg javult magától. Azon gondolkodtam h valami hőmérséklet jeladó lesz
2021. febr. 16. 11:04
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

De ha gyenge a fűtés is, akkor nem jeladó a hibás hanem valóban nem elég meleg a víz.


Esetleg valami trutyi lehet a vízrendszerben ami néha megakad a termosztátban és az emiatt nem tud zárni?

2021. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az is lehet. Mert aki ki cserélte vissza öntötte a régit. Pedig vittem fagyálló meg desztillált vizet. De azért azt is bele ontotte. Hát ezen én is meg lepődtem de azt mondta nem baj
2021. febr. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!