Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát válasszam...

Melyik autósiskolát válasszam Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kreszvizsgám már meglett szerencsére. A Csigavérnél csináltam meg.

Viszont azt mondták, hogy nagyon sok időt kell várni, hogy legyen szabad oktató/autó. Ez még önmagában nem is lenne nagy gond, viszont elég rossz véleményeket olvastam róla. :(

Valakinek van esetleg tapasztalata, illetve tud jó oktatót ennél az iskolánál? (Csigavér Nyugati)

Esetleg a Spurisulinál(Duna Pláza)? És bármilyen autósiskolánál ami a 13. kerületben van?

Köszönöm előre is!

(23 éves lány)



2021. febr. 16. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak ezért kár váltani, bármelyik suliban belefuthatsz egy rossz oktatóba. Én amúgy a Csigánál csináltam, de annak már 10 éve, és nem az általad preferált környéken.

HA viszont úgy érzed, hogy valamiért nem jó számodra az adott oktató, ne félj oktatót váltani.

2021. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13.kerben a LikeDrive-nak nagyon jó híre van. Igen, drágábbnak tűnnek, de sajnos az saját tapasztalat, hogy olcsó húsnak híg a leve. SOKKAL több pénzt szórtam el egy olyan iskolában, ami olcsónak hirdette magát, de a hozzáállásuk, az oktató viselkedése, “tanítása” katasztrófa volt, a 2 hetenkénti időpontokról a gyakorlatra nem is beszélve (nem Csigavér, de egy hasonlóan elterjedt iskola, gyorsnak hirdeti magát - szerintem ebből sokaknak le fog esni, kikre gondolok).
2021. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!