Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri még régi dieselt venni?

Megéri még régi dieselt venni?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a jelenlegi autómat, és ismerősi körben eladó lesz egy Volkswagen Bora 1.9PD TDI. Az autó Euro 3-as besorolású. A kérdésem az lenne, hogy mennyire igaz, hogy 5 év múlva kitiltják a régebbi diesel autókat. Én alapból inkább diesel párti vagyok, viszonylag sokat utazok nagy távon is és jobban megérné a diesel, plusz elég sok jót hallottam az 1.9-es PD-ről. De ha tényleg kitiltják őket elgondolkodtató, hogy megéri-e. Bár ha belegondolok rengeteg ember maradna így autó nélkül, elég sok ismerősömnek hasonló évjáratú PD-je van, de simán csak az utcán is sokat látok belőlük. Nektek mi erről a véleményetek? Nem lenne kicsit gyors ez a kitiltás? Kétlem, hogy sok ember tudna hirtelen váltani egy több millió forintos euro 6-os dieselre, főleg hazánkban.

2021. febr. 17. 11:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem megtekinthető a link, ezt a videót látva tettem fel a kérdést. A vegén 7 perc után említik, hogy idéntől az Euro 4-es dieselek sem kerülhetnek forgalomba. De erről sehol semmilyen más információt nem találtam.

2021. febr. 18. 08:28
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami orbitális hülyeség, vagy kamu.
2021. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!