Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez miféle probléma lehet? Vw...

Ez miféle probléma lehet? Vw Golf V

Figyelt kérdés
Ma reggel indítanám a kocsit, elfordítom a kulcsot, erre az összes létező szervízlámpa-hibajelző világít a műszerfalon, a KM mérő pedig kilenceseket mutat. Ez valami zárlat lehet, vagy lefagyott?
2021. febr. 18. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Beindult? Vagy se kép-se hang? Akksira gyanakodnék, bár sok műszaki érzékem nincs.
2021. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehezen, de beindult kb 10 perc után. Érdekes, mert ilyet még sose csinált.
2021. febr. 18. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ilyenkor, még jóval a 10 perces indítási kísérlet befejezése előtt felhívnám a szerelőmet, hogy mondjon rá valamit. De valami elektromos zűr lesz az. Ne reméld, hogy megoldódott a probléma, át kéne nézetni a kocsit.
2021. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Tudom, ezt is tettem volna, csak iskolába vittem a lányomat, én meg mentem bevásárolni.

De tervezem, hogy ma felhívom. Egyébként vezetés közben is furcsa volt, olyan mintha enyhén fékezett volna valamék kerék, és a fényszórók sem működtek rendesen(halványabbak voltak). Mellesleg a rádió is csak zúgott.

Ebből gondoltam, hogy itt valami zárlat lesz. Úgyhogy ma irány szerelő!

2021. febr. 18. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért is vidd szerelőhöz, mert ki is gyulladhat az autó, ha komolyabbá válik a helyzet.
2021. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos bevittem a szerelőhöz, még fél 3-kor, nemrég hívott, néhány vezeték el volt égve, és tényleg ki is gyulladhatott volna, ha a tank közelében történik ez. A zárlatban igazam volt, rossz az akksi, tehát ezért világított minden szervízlámpa. A keréknél pedig az egyik fék fékezett, pontosan a bal első, de csak enyhén, ebből akár baleset is lehetett volna. És az az eszméletlen, hogy 2 hete volt forgalmi vizsgán, és ott nem mondtak semmit.
2021. febr. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!