Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra J 1.4T Caravan...

FoLey-v kérdése:

Opel Astra J 1.4T Caravan vagy Opel Vectra C Caravan 1.8,2.2?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg H Astra Caravan 2005 1.6 105 lovas autóm van és gondolkoztam a cserén. Két kiszemeltem van Astra J 1.4T 120,140 lovas vagy Vectra C 1.8,2.2 és kombiban.

Évjáratban tudom nem egy korúak,de fenntartás,költség szempontból melyik drágább H Astránál?

Kényelemben és méretben milyenek? Tapasztalatok,véleményekre vagyok kíváncsi,mert kíváncsi vagyok. Előre is köszi.



2021. febr. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ijj ezek nagyon húznak vigyázz velük, 2 kézzel fogd a kormányt, csibészek
2021. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem tud annyival tobbet a J mint a H hogy megerje a kockazatot.

Ha G-rol valtanal akkor ertenem de igy..

A c vectra meg egy egy hosszabb H astra szoval azt nem is igazan ertem, max ha sok cuccot/gyereket viszek

2021. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon más a két kocsi. A j azért már elég modern.


Tábla felismero, sávtartó, xenon lámpa, automata funkciókkal, stb...


Az 1.4t elég jó motor, ott a valóra kell figyelni. Egyébként megbízható, kényelmes autó.


Nekem volt, szóval azt venném.

2021. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

C Vectrát azért tettem bele,mert azt írták,hogy tágasabb mint H Astra.

A J Astrát meg azért hoztam fel,mert modernebb és méretben is kicsit nagyobb(elvileg ha igaz).

A karbantartás mennyivel költségesebbek mint a H?

Nem fillérbaszóként miatt tettem fel a kérdést csak kíváncsi vagyok. Tudom újabb autóknál drágább az alkatrész költség a több elektronika miatt is.

2021. febr. 18. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt különösebben költséges a fenntartása. Persze mindenkinek mások a lehetőségei...
2021. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

J Astrát lehet elhanyagolom,mert másfél millióról kezdődnek a használt árak,de olyanok is. Bár kitudja lehet elcsíphetek.

Vectra C lenne az ideális,mivel nagy autó csak a kérdés megérné-e H-ról váltanom.

Ha J-re akarnék váltani akkor két éven belül,ha Vectra C-re akkor ebben az évben,de szerintem várok. Mindenkinek ment a zöld. Köszi a tanácsokat.

2021. febr. 21. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!