Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mentünk hazafele, amikor megelőztem egy Toyotát. Az anyósülésen ülő haverom bemutatott neki. Majd ezért bosszúból bevágott elénk. Akármerre mentünk, üldözésbe vett minket, mindenféle kisutcába is, meg próbált bevágni elénk, ahol csak tudott. Ti mit cselekednétek ebben a helyzetben?

2021. febr. 18. 20:43
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Ti voltatok a Golffal?
2021. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Nem, nekem Audim van.
2021. febr. 19. 15:12
 33/46 anonim ***** válasza:

Sokadikkent jövök, de volt szerencsem elszenvedni ugyanezt, csak nem alltak belénk szerencsere.

Vannak ilyen kellemetlen baratok neha, le kell vonni a következteteseket.

En mivel mar az ut soran nem ez volt az első megmozdulasa egy nem finom vállassal reagaltam le a spanom reszere.

(Az övert is veszekedni kellett vele nem keveset előtte)

Ha meg vegül megalltatok volna, akkor vagy nagy bocsi, vagy harc...

2021. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

33

Megállni nem álltam volna meg, mert ha tudom, hogy kétkézzel nem lenne esélyem, akkor eszközt vetek be, hogy ellássam az ellenfelem baját. Ebben az esetben elütöttem volna, ha kiszáll ágaskodni. Én a kocsiba bezártam magam, amikor észrevettem, hogy követ.

2021. febr. 19. 17:59
 35/46 anonim ***** válasza:

33

Szerintem jó, hogy semmi nem történt, de en a haveromban keresnem a hibat és kb megesketnem, hogy soha ilyet nem csinál. Ugyanis ha baleseteztek akkor sem lesz jó senkinek, ha elütned az neked nem lenne jó (meg akit elütsz annak sem).

Szóval ez easy, megpróbaljuk elkerülni az olyan szitut ami necc. Főleg, hogy nem vagy ütőképes, ugy meg aztan tenyleg! Lesz meg cink eleg, tartalekolj jogos önvedelmi szitura! :)

2021. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Az elején még rémületről írtál, üldözésről és menekülésről, most meg már azzal jössz, nagy szerencséje van a toyotásnak, mert ha kiszállt volna, te biztos hogy elütöd.

Már első olvasásra is egy ostoba kitalált történetnek indult, de addig bonyolítod, hogy a végén, talán még egy szándékos gázolási kísérletet is jegyzőkönyvbe fogsz vallani. :)

2021. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem vagyok ütőképes, de feleslegesen nem fogok szembeszállni egy gorillával. :D
2021. febr. 20. 04:18
 38/46 A kérdező kommentje:
Saját súlycsoportomba ütőképes vagyok
2021. febr. 20. 04:21
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem vagy.
2021. febr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Ismersz?
2021. febr. 20. 07:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!