Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Robogó az ami nagyobb...

Melyik Robogó az ami nagyobb kerekű,és gyors is? Esetleg kisebb módosításal gyorsabb lesz? 70-km/h, max 80km/h

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
"Kisebb módosításal" bármelyik gyorsabb lesz.
2021. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Oké.De melyik robogóra jellemző,hogy nagyobb a kereke, és min kell, és lehet módosítani?! Vagy esetleg melyik Robogó tipúsa az amiben nem 50es motor van, de segédmotor ként került az országba?!
2021. febr. 19. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Piaggio liberty 125, aprilia scarabeo, aprilia sr 125, gilera runner 125...stb... Ezekből van 50-es is, ha így gondoltad. Olyan nincs hogy segédmotorként került az országba. Olyan van hogy az adásvételibe nem azt írjátok hogy 125, hanem hogy 50. Meg olyan van hogy kötsz rá biztosítást mintha 50-es lenne.

Ezt bármivel eljátszhatod, de pl egy 1000 gsxr-rel nem hiszi el neked senki. Ezért célszerű olyan motorral, amit gyártottak 50 és 125 cm³-as kivitelben is.

2021. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3# Válaszoló, köszönöm szépen!

Igen az utóbbira gondoltam,olyat venni, amiben van 50es is,és 125ös.Persze tudom, ha bukta van akkor az én felelősségem.Csak lenne egy meló ahol sok az egyenes szakasz, ami 50el unalmas.Ilyen egyenesekben kicsit oda húznám, hogy haladjak is. Köszönöm szépen még egyszer!

2021. febr. 20. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Aztán egyszer megijeszt egy kamion, lecsúszol az útról, lehorzsolod a térdedet, meglátja egy arra járó autós és rád hívja a rendőrt, mert személyi sérüléses balesetnél ez kötelező.

Következményeket ismered?

Okirathamisítás, bűncselekmény, rabosítás, priusz.

Mellékesen kategóriára szóló jogsi hiánya, érvényes kgfb nélküli közlekedés, de ez már csak pénzbünti. Mondjuk nem kevés.

2021. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5# Mondjuk nem esett jól amit írtá,de igazad van ☹️

Az a baj,hogy ez egy elnéptelenedő falu.Akik barátok voltak elmentek.Másabb lenne,ha egy barátomal közösen mennénk,motorral ugyanoda.A reggeli munkás vonattal sem nagyon megyen már senki.Külföldre mentek az emberek.Ahol én lakom ez az ország keleti része.Munka max Debrecenben van/lehet.A max hordástól is idegenkedem.☹️ Így motoron nem kell hordani,és ahol dolgoznék ott sem.No mindegy,elkanyarodtam a témától.

2021. febr. 21. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mondjuk nem esett jól amit írtá,de igazad van"

Sem a rendőrt, sem a szabálysértési előadót, sem a bírót nem fogja érdekelni, mi esik neked jól. A jogszabályokat ismered, mégis, szándékosan megszeged őket. Ez súlyosbító körülmény. Hogy mi esik neked jól... Őszintén szólva nem érdekli a kutyát sem. Ez egy ilyen világ.


"Az a baj,hogy"

Az a baj, hogy erre ugyanúgy igaz, amit fent írtam. Nem fog érdekelni senkit, hogy miért, hogy mi nem megy, hogy ki hol van, mit csinál. Bármi történik, csak az lesz figyelembe véve, hogy te hány jogszabályt szegtél meg.


"A max hordástól is idegenkedem."

Ez megint csak egy gyerekes hiszti - nem csak tőled, minden harmadik embertől. Bezzeg ha megtiltaná a kormány, hogy az emberek eltakarják az arcukat, mert akkor az arcfelismerő rendszerek nem tudnak működni, egyből azért nyafogna mindenki, hogy márpedig ő eltakarja az arcát ha akarja. De igaz, tényleg elkanyarodtunk.

2021. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!