Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karburátor hiba, nem gondoltam...

Karburátor hiba, nem gondoltam hogy ilyen is előfordúlhat vele... ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

Ilyen motor a kiszemeletem, 600-bandit (2004-lég olaj ,karbi) tegnap láttam ezt a videót és, elvette a kedvem a karburátoros motoroktól,azt hittem egy szinkron elég vagy, egy kisebb feljavítás feljavítókészlettel, de erre nem gondoltam hogy ilyet is "csinál"


Ezt a hibát konkrétan mi okozta a karbin bellűl ?


Ez gyakori hiba a karburátoroknál ?


[link]



2021. febr. 20. 07:38
 1/3 Vortrex ***** válasza:
Ez egy teljesen átlagos hiba egy karburátornál. Benyel egy kis piszkot, és nem bír elzárni az úszóka, ettől folyamatosan folyik bele a benzin, a szívó motor meg egy nagyobb fordulaton képes beszívni. Mivel 4 ütemű a motor, a kompressziós ütemben elkezdi sűríteni a beszívott folyékony benzint, ami nem nagyon sikerül, ezért a dugattyúgyűrűk mentén átpréselődik a karterbe.
2021. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vortrex ***** válasza:
Egyébként ettől még nem áll meg a világ. Ki kell pucolni a karburátor, megnézni mitől nem zárt el, és lecserélni az olajat. Egy ilyen atrociást még illik elviselnie egy motornak.
2021. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen átlagos. Az úszó nem zár el és szépen elkezdi folyatni a benzint a blokkba.


Nyugodj meg, ha van tisztes benzinszűrő és a karburátorok tiszták akkor simán lelehet egy életet élni enélkül a hiba nélkül.

2021. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!