Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 éves vagyok, most fogom megkapni a jogsit. Szeretnék egy autót, de nem tudom hogy milyet válaszak. Az ár max 400k Ft. Kivitel sedan, hátsókerekes. Max 20 éves. Tudom, hogy ennyiért nem nagyon vannak szép autók, de valami szebb, esetleg sportosabb kinézetűt szeretnék és az se baj, ha 80 le-nél erősebb. Sokan mondták, hogy vegyek Suzukit, mert megbízható, keveset eszik, keveset kell ráfordítani, de nekem személy szerint nem tetszenek.

Ui: igen, ennyiért nem nagyon lehet venni autót, olyan kritériumokkal amit leírtam,de hátha tud valaki valami ilyesmit.



2021. febr. 20. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ladát :D


Amúgy miért feltétel, hogy hátsó kerekes legyen?

2021. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért hátsókeresben csak a szokásos mantra van. Szakadt, bontószökevény BMW. Csak, mert 17 évesen, friss jogsival egyetlen kritérium pénz nélkül, hogy hátul kaparjon
2021. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lada 2105

Hátsókerekes, 400-ért már elég szépet kapsz és otthon fillérekből megjavítod.

Szakadt BMW-t is kapsz ennyiért, de arra lehet h. pár hónapon belül ráköltöd a vételár dupláját.

Ha nem ragaszkodsz a hátsó kerékhez, de megbízható autót keresel 400ból, akkor dízel Polo III, Golf III/IV

2021. febr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!