Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találnak a G astra kapaszkodói...

Találnak a G astra kapaszkodói az F astrába?

Figyelt kérdés
Mivel sehol sem találok F astrába (kombi) világítós kapaszkodót (hátsó utasoknak olvasólámpa a kapaszkodóba építve), így feltételezem nem is volt hozzá ilyen opció. Találna esetleg a G astra kapaszkodója? Fotót nézve hasonlít, de vajon a csavarok helyzete stb.? Vagy esetleg B Vectráé? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!

2021. febr. 20. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
F Astránál gyárilag egyikhez sem volt ilyen kapaszkodó. G Astránál elég sok szériába bele van építve viszont ha tényleg bele akarsz ilyet építeni először is akinek van ilyen kérd meg hogy mérje meg neked mm-re pontosan hogy a két csavar furat milyen messze van egymástól mert ha az egyezik akkor jó lesz a te autódba. Viszont arra számíts hogy ha azt akarod hogy működjön hátra kell vinned kárpit felet a vezetéket mindkét oldalra hogy áramot kapjon, és ha azt akarod hogy ajtónyitásra felkapcsoljon az első lámpával együtt akkor a legegyszerűbb megoldás ha arra az áramkörre kötöd rá. Viszont ha azt akarod hogy ha csak a hátsó ajtót nyitják ki és akkor is világítson akkor a hátsó ajtóhoz is le kell vinned a gombot ami ajtó csukásnál zárja az áramkört és lekapcsolja a világítást, és ha jól emlékszem F Astráknál még a kapcsoló helye sincs kialakítva. A legtöbb kínlódás neked a bekötésével lesz mint írtam hogy mire kell figyelj vagy gondolnod.
2021. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Igen, tisztában vagyok a bekötési dolgokkal, már szereltem be komplett központi zárat is és fizikát végeztem, az áramkör logikával nem lesz gond, csak ugye valahogy a vezetékeket kell elvinni. Keresek egy G astrás ismerőst és lemérem én magam, nagyon remélem fog találni a csavartávolság és persze a csavarok is olyanok lesznek (vastagság, hosszúság és persze menet/menetemelkedés). Nekem teljesen jó sima állandó 12 V-ot vigyek fel, mivel a G astra kapaszkodóján kapcsolóval van megoldva a világítás.
2021. febr. 21. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!