Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota prius akkujavítás,...

Unari kérdése:

Toyota prius akkujavítás, cella csere?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Garancia lejárta után egy héttel leált az elektromos rendszer a kocsiban. Semmi egyéb nem történt az autót nem szabályozta le további Benzimotor teljesítményét nem korlátozta, közlekedésben nem volt semmi visszaesés kivéve hogy elektromosan nem hajt. Hibakód azt dobta ki hogy az akummlátorpakkal van gond. A szervízbe csak komplett akkupakkot cserélnek aminek igen húzós ára van. Hibakódot kiütve ment rendesen kb 3 hónapig és most megint ez a probléma.Hibakód ugyan az, tehát tényleg az akksival lesz gond. Megint töröltük a kódot és megint használható teljesen.

Én Vas megyében lakom tud valaki megbízható szervít erre felé aki foglalkozik akku javítással cellacserével (a toyota mint írtam csak gyári teljes cserével)? A netet hiába böngészem csak pesti címet dob ki. Ha lehet nem vinném olyan messzire.



2021. febr. 22. 11:44
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Mikor volt utoljára kitakarítva a szellőző? Sok esetben csak annyi a gond.

A Prius Club Hungary nevű facebook csoportban kellene érdeklődni hogy ott kit ajánlanak a tulajok, úgy legalább nem egy kóklerbe futsz bele aki sok pénzért mégrosszabbá varázsolja a kocsid. Ha megjegyezhetem, én átgondolnám az utazást is tekintve hogy nem izzócseréről van szó és a 15ezres útiköltséged (matricával együtt) gyorsan visszanyered a javítási költségen ha valaki nem találomra kezd cellákat cserélgetni-párosítgatni, főleg amennyiben nem is azzal van a gond.

2021. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok köszi. Inkább a logisztika a gond a Pesti úttal nem az ára, de az sem vészes viszont ha lenne a közelben mégis csak jobb lenne. Kösz a tippet afacebookkal kapcsolatban.
2021. márc. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!