Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdvözlök mindenkit! VW...

Urbanovics kérdése:

Üdvözlök mindenkit! VW Passat b6 Fsi 2005 autóm,a problémám a következő: az utastér világításom elment ,nem tudom miért? a csomagtartóban az izzót kicseréltem egyszerű normál mezei izzóra,és az összes világításom kikapcsolta az autó.a többi működik.

Figyelt kérdés

#Fűtés,Klíma
2021. febr. 23. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosítékok rendben vannak?
2021. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én arra gondolnék, hogy közös biztosítékuk van, ami elszállt. Az én autómban ugyanaz a biztosíték védi az utastér/csomagtartó világítást, kürtöt, vészvillógót, stb.

Kézikönyben megtalálod a biztosítéktáblát, és hogy miket védenek.


Biztosítékcsere előtt vedd ki az "egyszerű normál mezei izzót", mert lehet hibás volt, vagy rossz feszültségű.

2021. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A biztosítékok rendben,megnéztem mindet.kézikönyvem nincs,költöztem.

-.mezei izzó:12V-5W .Ma leülök és végignézem mindet mert B6-ban nincs annyi biztosítéktábla mint a B7-B8-ban mert azoknak a csomagtér bal hátul is van.Komfortline az autó.Még a műszerfal alatt nem is néztem.

2021. febr. 24. 04:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!