Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 5ajtós-ból melyik...

Audi A3 5ajtós-ból melyik típus és évjárat ami ajánlott 2misi-ig?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ mire kell. Ennyiért a szép II. generációsokat adják kb.2004-2008 évjáratig. Ha városba használnád az 1.6 benzin tök jó bele. Vannak már többet futott faceliftesek (2008 utániak), de többségük dízel, én meg ennyi idősen azt nem vennék...
2021. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Audi A3-ról én csak rosszat hallottam, így semmilyen típusát nem ajánlom. 2misiig találsz hibátlan és megbízható 10 éves (ez bőven fiatal japánnál) japán autót is.
2021. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi penzert "premium" markas autot nem szabad venni, tobbnyire kulfoldrol behozott, leharcolt peldanyok vannak (nem veletlen dobaljak ki a nemet es az osztrakok oket a garancia ido lejarta utan), inged-gatyad ra fog menni a koltsegeire es hiaba irjak 120k-180k kilometert futottnak, ezek mind tekert orasak csak ugye ezt itthon sehogy nem lehet megoldani ezert most a behozatal elott tekerik vissza

Ennyi penzert boven lehet talalni normalis autot is

Persze tudom hol elunk szoval a kocsi orran meg a slusszkulcson szereplo embleman kivul semmi mas nem szamit...

2021. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
A Nímetbű' behozott, csippelt tédéji.
2021. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az 5 ajtós A3-mal szemeztem 2007 környéki évjáratban, de letettem róla. Inkább ilyen összegben egy A4-re vagy A6-ra vadászok jelenleg.
2021. febr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Attól függ milyen összeg. 2 misi nálam amit rá szánok, de én azt a kört végig futottam egy hétig és semmi jó nincs, max ahol a motor nem igen ajánlott.

Ezért nézek A3 😂

2021. febr. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!