Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok!Ti általában,hol...

Motorosok!Ti általában,hol hirdetitek meg eladásra a motort?

Figyelt kérdés
Sziasztok!El kellene adnom a segédmotoros.Próbáltam a facebookon,de kritizálták.Gondoltam arra is, hogy talán a képes motor oldalon kellene meghírdetem.Nektek mi vált be? És miket ajánlott beleírni a hírdetésbe. Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.

2021. febr. 24. 23:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,lassan éjfél, és álmos vagyok.
2021. febr. 24. 23:28
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Én ugyan nem szoktam hirdetni, de sok hirdetést szoktam nézni mikor unatkozom... Általában marketplace-en, meg használtautó.hu-n, a képesmotort nem szeretem, számomra olyan átláthatatlan. Ha találsz Facebook-on v.mi típusspecifikus csoportot (pl simsonos csoport, és simsonod van), akkor oda is érdemes kirakni, ott gyorsabban, meg általában drágábban is elviszik...
2021. febr. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eltaláltad,pont simsonról van szó.1973-as így nem lehet gyári állapotban,és reális árat adtam meg,és gúnyt csináltak belőlem. Kiröhögtek, utána közel 1-hétig tökéletesítgettem, végül a gyári állapothoz 90%-ban hasonlít.Tehát most!Ilyet láttam 420ezerért árulni, és olcsóbban kínálta,megint Kiröhögtek.Na akkor mondom le eszem a hírdetést.Csak a pénzre viszont szükségem lenne mivel nincsen munkám,de ezeket ez nem érdekli, csak a trollkodás megyen, hogy b@sznák szájba az anyujkat, igen csúnyát írtam. Mert fogalmuk sincsen,milyen érzés hogy létbizonytalanságban élni.Sajnálom!
2021. febr. 25. 07:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon kár is próbálkozni, én úgy látom. Használtautó.hu még mindig a legigényesebb site, ahogy 15 éve is. Kevesebben látják, de az látja akit érdekel valóban, nem online óra közben a 13 éves gyerekek szórakoznak rajta a facebookon.
2021. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
használtauto.hu-n
2021. febr. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyiért hirdetted, de szerintem 150 felett nem lehet komolyan venni, vicc az egész. 150-et is max a nagyon jó állapotban lévő példányok érnek.
2021. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert 3-400-ért árulják, annyiért a büdös életbe nem veszik meg.

Csak hát a következő is azt látja és akkor miért ne árulná ő is annyiért.

De szerintem meg a a képesmotor a legátláthatóbb, ott minden sorba, rendszerbe van szedve.

2021. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6.os Felújítva,erős motorral,eredeti állapottal 90%-ban megegyező.Én elhiszem,hogy 150-ben elkelnek,de ősszel nekem kerül kb 140-be.Eltitkol,és látható hibákkal.Ezeket javítani kellett,ez mind idő...Lehet,hogy neked más tipusú motorod van,vagy,ha vennél maximum annyit szánnál-rá.De nem ez a kérdés !A kérdés az,hogy ti akik szintén motorosok vagytok,melyik eladási felülettel vagytok megelégedve,mert ha nektek nincs panaszotok egy oldalra,akkor valószínűleg én is elégedett leszek.
2021. febr. 25. 11:53
 9/9 A kérdező kommentje:
7 igen így van sajnos.Engem az bosszantott,hogy tényleg rendbe lett rakva,és alíg mentem 200 felé,és így is kritizáltak.Tudom én is,hogy 300ezerért,már tényleg olyan szintű felújítás kell,hogy 99%-ban korhű legyen.
2021. febr. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!