Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kamionos st22lacika miért...

A kamionos st22lacika miért ennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Azt elismerem, hogy jó minőségű videókat gyárt, 1 fokkal kulturáltabb, mint az átlag kamionos, de számomra érthetetlen és túlzó az az imádat, ami körülveszi.


A”Több, mint kamionos” szlogen is meglehetősen nagyképű, sokszor elég tudálékosnak is tűnik.


olyanok írnak a rajongók, hogy ők motiváltat őket abban, hogy lefogyjanak :D nem tudom, de nekem mókás, hogy valakinek egy másik ember – főleg Lacika – videói kellenek ahhoz, hogy normálisan nézzen ki..olyan nagy dolog, hogy elmegy néha futni, sétálni? mondjuk nekem a legtöbb videóban kövérnek tűnik.

Elkezdtem nézni a videót a legújabbtól visszafelé..Az új videóban egyfolytában panaszkodni, mert szemetet kellett vinnie, aki meg megkérdezi, hogy miért ilyen ideges, annak beszól.

Fikázza azokat a kamionosokat, akik benzinkútnál áll le. de miért? nem értek hozzá, de nem azért jó ott megállni, mert van wc, zuhany? akkor miért tartják h_lyének őket Lacika?


Az egyik angliai videóban vmi parkolóban bzizik egy kellemeset, mert állítólag melegek is járnak, többször a nyelvtudás fontosságáról beszél, nekem úgy tűnik, még középfokon sem beszél angolul/németül, csak a szükséges kifejezéseket tanulta meg.


nem rosszindulatból írtam ki a kérdést, de valaki tényleg leírhatná, mitől ekkora szám ez az ember.



2021. febr. 26. 09:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Mint látod ez a stílus szólítja meg a célközönséget. Miért népszerű a többi "inlfuencer", "vlogger" stb.? (Szándékosan idézőjelben), mert megtalálta azt a témát és hangot, amit értékel egy szélesebb réteg.
2021. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%
Képzeld, egy jó szó mennyi mindenre képes. Tud egy másik embert segíteni abban, hogy lefogyjon. Igen. Ez nem elképzelhetetlen. És fordítva is igaz. Ezért van, hogy az állandóan fikázó embereket kerülik sokan, az olyanokat, akik nem hisznek abban, hogy mások érzelmi stabilitása példaértékű tud lenni.
2021. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

A hozzá hasonló emberkék körében népszerű. A saját szintjén népszerű.


Szerencsétlen saját magát akarja igazolni, állandóan megfelelési kényszere van.

A nagyképűsége a régi, bajkeverő múltjából sajnos megmaradt.

A mindenkit lenéző megnyilvánulásai ebből adódnak.


Nem akora fegyvertényt egy full extrás, klimatizált járgányt vezetni.

Próbált volna ezelőtt 40 évvel kamionozni egy rábával, azzal lemenni teheránba, sőt még a kisebb javításokat is saját maga elvégezni egy fapados teherautóval!

Teherán csak oda 3900 km!

2021. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

3/3


igen, pont erre gondoltam.


persze én nem tudnék kamiont vezetni, de hát azért nem éppen a szakmák csúcsa, mégis sokszor úgy magyaráz, mintha fizikus lenne.

2021. febr. 26. 10:32
 5/33 anonim ***** válasza:
62%

Ki tudja, valójában ő mennyire jó. Lehet, hogy az, nem tagadom, de az a pár videó, amit feltölt, kvázi semmit nem jelent. Lehet, 2 naponta kap bírságot a BAG-tól sebességtúllépésért vagy az 561 megszegéséért. Azt nyilván nem fogja reklámozni.

Amúgy a németje sima konyhanyelv, ha nyelvtanilag megnézed, teljesen hibás a szórend, a ragozás, sokszor tegez másokat "Sie" helyett. Na mind1. Nekem is megvan róla a véleményem.

2021. febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondja amit olvas, hall ennyi!!
2021. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Nekem kezdőként nagyon sokat segített hogy megnéztem a videót mert olyan dolgokra rávilágított amit egy tapasztalatlan kezdő nyilván nem tudhat és ezt rendkívül becsülöm benne,de most hogy kamionozok és nap mint nap átélem azt amit Ő így abszolút érdektelenné váltak számomra a videó. Nem azt mondom hogy nem jó amit csinál,mert nyilván a minőség és a tartalom is megvan ami még mindig érdekes egy kezdő vagy kívülálló számára,de aki benne van a szakmába annak nem nagyon tud újat mutatni. Esetleg a vállalkozós videói amik egy magamfajtát érdekelhetnek,amikben tényleg hasznos infomációkat ad át. Szóval összességében és tisztelem hogy az amúgy is feszített kamionos életben szán időt ezekre a videókra,arra hogy segítsen másoknak,de én azt az életmódot amit ő él,azzal nem tudok azonosulni. Én is sportolok és edzek gyermekkorom óta mostanában a kamionban is de szerintem túl nagy áldozat az hogy valaki feladja kvázi az egész életét egy munka miatt. Nem tudnék kint lenni 4 hétig vagy akár 1 évig. Hiányozna a barátnőm és a barátaimmal való sörözgetés/grillezés stb.
2021. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
78%

A magyar "infulencerek" között ő azért eléggé magas szinten van. A tartalom, video, hangminőség. Tud szép kerek mondatokban, HELYESEN beszélni, és nem kamuzik összevissza.

Szerintem tök jól bemutatja milyen a kamionos élet, előnyök hátrányok, konkrétumok.

2021. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
67%
Lacika inkább csak a szépet és a jót mutatja, főleg magáról. MrProfesszor81 videói a nyers valóságot.
2021. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

9/9


Ezt kifejtené bővebben? Máshol írta egy kamionos, hogy Lacika a kamionozás szép oldalát mutatja be, ez igaz?

2021. febr. 26. 16:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!