Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg ciki dolog 125 köbcent...

Tényleg ciki dolog 125 köbcentis cruisert venni?

Figyelt kérdés
Első motor lenne és főképp városban használnám. Mindig is a V-kettes ősmotorok tetszettek, ezért kicsiben is azt vennék. Yamaha Drag Star, Yamaha Virago, Suzuki Intruder, Honda Shadow. Ezek közül választanék, de sokan le akarnak beszélni róluk, mert 30 évesen már röhejesen néznék ki rajtuk. Én nulla motoros előélettel csak a fokozatosságot tudom felhozni ellenérvként.

2021. febr. 26. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
30 évesen már lehetne annyi eszed, hogy nem mások véleménye érdekel.
2021. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2021. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki, de nyugodtan vehetsz 250-est is akár. Teljesen mindegy, hogy melyik kis kategóriással kezdesz, 250-400 között jó bármi.
2021. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki. Viszont ha mennél vele városon kívülre is, akkor inkább 250-eset ajánlanám.
2021. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kezdésnek a 125-ös pont kiváló. Az a barom, aki röhejesnek tart rajta, az még biciklin sem ült. Ha lenne felesleges pénzem, én is ilyen 125-öst vennék.(persze ez most nem kérdés)

Ha ennek alapján megszereted a motort, akkor lehet nagyobbra váltani, egyszer jöhet egy igazi 2000 ccm-es Harley(igen, van ilyen is...például Budafokon egy hobónak)

2021. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!