Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift új lengéscsillapí...

Suzuki swift új lengéscsillapítók?

Figyelt kérdés
Egy swift mz-m van (2005-11), szeretem a kocsit viszont a futómű az borzasztó. Minden kis buckát megérzek, összevissza pattog a kocsi mindenen. Egy jobb minőségű, nem gyári lengéscsillapító/rugó sokat tudna dobni a vezetési élményen?

2021. febr. 28. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Enyém is 2005-ös, most cseréltettem gátlókat Nippartsot vettem, ugyanolyan pattogós maradt. (ki folytak a gyári hátsók már)
2021. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 2005-ös novemberi kiadású kétajtós 1.5 aut. GS van. Most kellett első lengéscsillapítókat cserélni, mert folyt az olaj belőlük.

Aj újak ugyanolyanok, mint a gyári.


Ez ilyen. A tervezők ilyennek álmodták.

Amúgy a guminyomás is sokat számít. Ha gyári nyomással járok, akkor kemény, ha 1.9-1.7 között, akkor meg érezni hogy nehezebben gurul.


Sokszor csúszzam(pattogtam)már utca végén a gyűrt aszfalton+homokos talajon.

2021. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
biztonságos legyen ne törjön ki a kerék, a többivel ne foglalkozz
2021. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!